۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۷
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83402805
۰ نفر

برچسب‌ها

کلاهبردار حرفه ای جمعه بازار جم دستگیر شد

بوشهر- ایرنا- کلاهبردار حرفه‌ای جمعه بازار جم که یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: غروب ۱۶ خرداد ماه سال جاری ۲ نفر با مراجعه به کلانتری شهر جم مدعی شدند پس از خرید از یک فروشنده در جمعه بازار و برگشت به منزل مقادیری پول از حساب آنها برداشت شده است.
سردار خلیل واعظی افزود: با افزایش شاکیان به نفر و انتقال پرونده به پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات تخصصی و میدانی با همکاری پلیس آگاهی استان برای شناسایی متهم که پس از کلاهبرداری متواری شده بود در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از چند روز پیگیری هویت متهم به عنوان ساکن یکی از شهرهای استان همجوار شناسایی و با اعزام کارآگاهان دستگیر و به جم منتقل شد.
واعظی گفت: این متهم به برداشت غیر مجاز یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال از حساب بانکی شهروندان از طریق کپی برداری اطلاعات حساب بانکی کارت عابر بانک اعتراف کرده است.
وی یادآور شد: حساب های بانکی و اموال این متهم شناسایی و اقدام قانونی در رابطه با آن انجام و متهم نیز به مرجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی استان بوشهر تاکید کرد: شهروندان در هنگام خرید، کارت بانک و رمز خود را در اختیار فروشنده قرار ندهند و حتی المقدور از کارت بانکی دارای موجودی کم و متناسب با خرید استفاده کنند.

۷۲۱۲/‏۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =