۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۶
کد خبرنگار: 1173
کد خبر: 83402786
۰ نفر

برچسب‌ها

سرعت وزش باد در زابل به ۷۶ کیلومتر بر ساعت رسید

زاهدان- ایرنا- رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بامداد امروز/ شنبه/ بیشینه سرعت وزش باد در زابل به ۲۱ متر بر ثانیه معادل ۷۶ کیلومتر بر ساعت رسید.

محمود دیانتی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم‌اینک میانگین ۱۰ دقیقه ای سرعت وزش باد در زابل ۵۸ کیلومتر بر ساعت است اما وزش این باد تا این لحظه گرد و خاک به همراه نداشته است.
وی با بیان اینکه وزش باد شدید تغییر قابل توجهی در کیفیت هوای این شهر نداشته است، افزود: شرایط دید افقی در زابل نیز با وجود وزش باد شدید در حالت عادی است.
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بر اساس خروجی نقشه‌های پیش یابی و مدل های عددی فردا یکشنبه قدری بر سرعت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال استان افزوده می شود.
وی به ادامه بارش‌های مونسون هند در سیستان و بلوچستان اشاره کرد و افزود: در شبانه روز گذشته نیز بارش‌های همرفتی ناشی از سامانه آب و هوایی مونسون هند در جنوب شرق و برخی نواحی مرکزی ادامه یافت.
دیانتی اظهار داشت: بر اساس خروجی نقشه های پیش یابی انتظار می رود همچنان ریزش‌های همرفتی در نیمه جنوبی و برخی نواحی مرکزی سیستان و بلوچستان ادامه داشته باشد.

۹۹۰۸**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =