مسابقات فوتبال جام رسانه و مهربانی خراسان رضوی برگزار شد

مشهد- ایرنا- دومین دوره مسابقات فوتبال جام رسانه و مهربانی با هدف برگزاری گلریزان برای آزادی دانش آموزان زندانی به همت انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی جمعه شب در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار شد.

رئیس انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی در خصوص مسابقات جام رسانه و مهربانی به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات از ابتدای تیر ماه با حضور چهار تیم فوتبال هدف گلکار، دهداری، پیام و ابومسلم به صورت دوره ای آغاز شد.
جواد رستم زاده افزود: در این مسابقات تیم هدف گلکار به مقام نخست دست یافت و ابومسلم، دهداری و پیام در رده های بعدی قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: آذر ماه پارسال هم طی جشن گلریزان در هفته تربیت بدنی و برگزاری مسابقات جام رسانه و مهربانی بیش از ۹۵ میلیون ریال از طرف عکاسان و ورزشی نویسان خراسان رضوی جمع آوری و وسایل کمک آموزشی، دستگاه دیتا، رایانه، میز و نیمکت، کیف مدرسه و اقلام ورزشی برای دبستان شهید قاسمی روستای برزش آباد منطقه التیمور مشهد خریداری و اهدا شد.
او ادامه داد: در برگزاری این مسابقات انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی، تربیت بدنی آستان قدس رضوی، تربیت بدنی شهرداری مشهد و موسسه فرهنگی شهرآرا با هم همکاری کردند.
۶۵ ورزشی نویس و عکاس در انجمن ورزشی نویسان خراسان رضوی عضو هستند.
۷۵۰۷/‏۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =