رئیس فدراسیون بدمینتون:سهمیه ارزی خرید تجهیزات ورزشی پیگیری می‌شود

سمنان- ایرنا- رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: پیگیری و برنامه‌ریزی برای دریافت سهمیه ارزی به‌منظور تامین تجهیزات این رشته ورزشی در حال انجام است.

محمد رضا پوریا عصر جمعه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به برخی مشکلات در زمینه واردات توپ و راکت بدمینتون، افزود: فدراسیون این رشته ورزشی هنوز نتوانسته این تجهیزات را به کشور وارد کند، امید است با هماهنگی با وزارت ورزش و جوانان، شرایط برای تحقق این مساله فراهم شود.

وی بیان کرد: کسب سهمیه ارزی با هدف تأمین تجهیزات رشته ورزشی بدمینتون به ویژه توپ و راکت در حد برنامه ریزی است.

رئیس فدراسیون بدمینتون با اشاره به مشکلات واردات توپ و راکت این رشته ورزشی، ادامه داد: اکنون، برنامه‌ها برای وارد کردن این تجهیزات از دیگر کشورها به هنگام اعزام بازیکنان به رقابت‌های برون‌مرزی است.

وی با اشاره به امکان کسب سهمیه المپیک به وسیله ثریا آقایی، تصریح کرد: این بانوی بدمینتون‌باز با حضور در رقابت‌های برون‌مرزی و ارتقای رنکینگ، شانس کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو برای کشور را دارد.

پوریا تاکید کرد: فدراسیون بدمینتون تا حد ممکن و توان حامی ورزشکاران این رشته ورزشی با هدف کسب موفقیت و دستیابی به عنوان‌های برتر در عرصه‌های بین‌المللی است.

اولویت برگزاری رقابت دهه فجر در سمنان است

رئیس فدارسیون بدمینتون با اشاره به میزبانی مطلوب استان سمنان در دومین مرحله از رقابت‌های رنکینگ بدمینتون پسران، خاطرنشان کرد: مسؤولان این استان برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی فجر را در شهرستان سمنان خواستار شدند.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه سال گذشته سمنان درخواست میزبانی مسابقات بین المللی فجر را داشت، اولویت برگزاری رقابت‌های امسال با این استان است.

رئیس فدراسیون بدمینتون با اشاره به همجواری سمنان با پایتخت کشور، ابراز داشت: استان سمنان در برگزاری رقابت‌های بین المللی امکانات خوبی را فراهم نمود و در گذشته نشان داد که توانایی برگزاری این مسابقات را دارد.

دومین مرحله رقابت‌های رنکینگ پسران سال ۹۸ به میزبانی سمنان امروز جمعه، بیست و هشتم تیر با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

۹۸۹۱/۶۱۰۳

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها