۲۸ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۲
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83402326
۰ نفر

برچسب‌ها

علیرضا دبیر منشاء تحولات خوبی در کشتی می شود

کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: اگر به علیرضا دبیر کمک شود وی می تواند منشاء تحولات خوبی در کشتی شود و بیش از گذشته به آینده امیدوار باشیم.

محمدحسین محبی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دبیر از جمله شناخته شده ترین کشتی گیران اسبق ایران و یکی از توانمندترین اعضای کشتی ایران است که می‌تواند با توجه به درایت خود و انگیزه و جوانی که دارد منشأ تحولات خوب و اثرگذاری در این فدراسیون باشد.

وی تصریح کرد: دبیر در مجمع انتخاباتی خواستار کمک اهالی کشتی و رؤسای هیأت‌های استانی شد تا همه با کمک یکدیگر بتوانیم کشتی ایران را در جایگاه ممتاز فعلی حفظ و شرایط بهتری برای آن رقم بزنیم.

محبی ادامه داد: از سوی دیگر برای موفق شدن حمایت‌های بی دریغ مسئولان وزارت ورزش و جوانان نیز شرط اساسی است که البته آقای داورزنی در مجمع انتخاباتی عنوان کرد این وزارتخانه همواره فراتر از توان خود به کشتی کمک کرده است.

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد ایران با اشاره به رقابت‌های مهمی که تیم ایران پیش رو دارد، افزود: مسابقات قهرمانی جهان و انتخابی المپیک آوردگاهی است که باید به رئیس جدید فدراسیون کشتی کمک کرد تا تیم ایران با قدرت در آن حضور یابد.

وی یادآوری کرد: البته نحوه انتخاب کادر فنی متشکل از سرمربی و مربیان تیم ملی نیز در نحوه نتیجه گیری کشتی ایران در مسابقات یادشده بسیار مهم است که علیرضا دبیر باید به آن توجه کند.

محبی در پایان ابراز امیدواری کرد با کمک همه دلسوزان کشتی و پیشکسوتان این رشته، شاهد تحولات خوبی در عرصه کشتی و موفقیت‌های چشمگیر در رقابت‌های پیش رو باشیم.
‌مجمع انتخابات فدراسیون کشتی ۲۶ تیر برگزار شد و علیرضا دبیر با کسب ۳۱ رای موافق از مجموع ۴۳ رای ماخوذه اعضای مجمع، ریاست فدراسیون کشتی ایران را بدست گرفت.

۷۴۵۸/‏۸۰۶۶‬