۲۸ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۳
کد خبرنگار: 1433
کد خبر: 83402302
۰ نفر

برچسب‌ها

مصوبات سفر رئیس جمهوری  در استان بوشهر با قدرت اجرا می‌شود

بوشهر- ایرنا- از محل اعتبارات سفر اسفندماه سال گذشته رئیس جمهوری به استان بوشهر 2 هزارو 53 میلیارد تومان اعتبار ابلاغ شده است که این مصوبه ها به طور قطع اجرایی و پروژه ها عملیاتی می‌شود.

استاندار بوشهر روز جمعه در سفر به کنگان و در گفت و گو با ایرنا در خصوص آخرین وضعیت مصوبات سفر سال گذشته ریاست جمهوری به کنگان استان بوشهر افزود: پیگیر اجرایی شدن مصوبات سفر هستیم و مصوبات سفر دکتر روحانی بدون شک اجرایی خواهد شد.

عبدالکریم گراوند افزود: سهم استان از مصوبات سفر ۲ هزار و ۵۳ میلیارد تومان بوده که ۵۰ درصد از این اعتبارات در سال جاری و مابقی تا پایان سال آینده تخصیص خواهد یافت.

وی یادآورشد: پروژه‌های سفر هیأت دولت با وجود همه مشکلات اقتصادی و کارشکنی‌های دشمنان نظام با هدف اجرای پروژه‌ها از طریق دفتر رئیس جمهوری به استان ابلاغ شده است.

وی اظهارداشت: احداث اسکله کنگان از جمله مطالبات مردم این شهرستان است که در لیست مصوبات سفر هیأت دولت به استان قرار گرفته است.

وی بیان کرد: ۵۰ درصد از اعتبار این پروژه از تعهدات سازمان بنادر و دریانوری و مابقی نیز از سوی سازمان برنامه و بودجه تأمین می‌شود.

استاندار بوشهر گفت: باتوجه به اهمیت احداث اسکله در شهرستان کنگان اگر اداره بندر تعللی در این زمینه داشته باشد پی گیری لازم برای جلوگیری از هدر رفت وقت انجام می‌شود.

گراوند در خصوص موضوع آلایندگی‌ها و سهم کنگان گفت: هیچ کسی نیست که نداند ۶۰ درصد صنایع در شهرستان کنگان قرار دارد.

وی تاکید کرد: عدالت در توزیع سهم آلایندگی در استان لحاظ و توزیع عادلانه بر اساس شاخص‌های تعریف شده در بین شهرستان‌های استان انجام می‌شود.

استاندار بوشهر گفت: نماز جمعه مهمترین پایگاه وحدت، روشنگری و هم افزایی در نظام دینی است و به یمن پیروزی انقلاب اسلامی امروز چهلمین سالگرد نخستین نماز جمعه را در کشور گرامی می‌داریم.

وی اضافه کرد: براساس تاکید رهبر معظم انقلاب، ائمه جمعه نقش پدر معنوی را در شهرستانها و استان‌ها برعهده دارد و نماز جمعه پایگاه تربیت دینی برای همگان بویژه نسل نوجوان و جوان است.

گراوند افزود: کلام نافذ ائمه جمعه نقشی ممتازی در تربیت دینی و روشنگری در سطح جامعه دارد.

استاندار بوشهر گفت: خدمت به نهادهای نماز جمعه خدمت به آگاهی بخشی و ترویج دین مداری در جامعه است

۷۲۰۸/‏۶۰۴۷/‏۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =