«کیله‌شین» اشنویه صدرنشین باقی ماند

مهاباد- ایرنا- هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با تداوم صدرنشینی تیم «کیله شین» اشنویه به پایان رسید.

دبیر هیأت فوتبال آذربایجان غربی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت‌های این هفته لیگ برتر فوتبال استان با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف به پایان رسید.

حسین نیرویار اضافه کرد: در حساس‌ترین دیدار این هفته تیم‌های صدرنشین کیله‌شین اشنویه و هیات فوتبال شوط در اشنویه به مصاف هم رفتند که تیم میزبان توانست با یک گل به برتری دست پیدا کند.

وی ادامه داد: در سایر دیدارهای این هفته کارگران میاندوآب با نتیجه سه بر یک میهمان خود شهرداری محمدیار را مغلوب کرد؛ بازی پرسپولیس حاجی‌خوش مهاباد با نوژین ارومیه و شهرداری پیرانشهر و گوگ تپه مهاباد به تساوی یک بر یک به پایان رسید و تیم نوشان نیز در شهرآورد ارومیه با یک گل از تیم نود شکست خورد.

وی گفت: در پایان هفته سوم این مسابقات تیم کیله‌شین اشنویه با ۹ امتیاز در صدر جدول است و تیم پرسپولیس حاجی‌خوش مهاباد نیز با یک امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

نیرویار افزود: هفته چهارم این رقابت‌ها سه‌شنبه هفته آینده / اول مردادماه / با میزبانی تیم‌های شهرداری محمدیار، نود ارومیه، گوگ‌تپه مهاباد، کیله‌شین و هیات فوتبال شوط به ترتیب از تیم‌های نوژین ارومیه، کارگران میاندوآب، حاجی‌خوش مهاباد، نوشان ارومیه و شهرداری پیرانشهر ادامه پیدا می‌کند.

لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم‌های اول و دوم به رقابت‌های لیگ دسته ۳ کشور صعود می‌کنند.

سال گذشته تیم‌های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته سه کشور را کسب کنند.

۹۹۰۳/‏۶۱۸۵/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =