جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) یک ایستگاه صلواتی افتتاح کرد

مشهد - ایرنا - ایستگاه صلواتی جدید جمعیت خدمتگزاران پیاده امام رضا (ع) با عنوان "شهدای طرق" روز جمعه در منطقه اباصلت مشهد راه اندازی شد.

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: با بهره برداری از ایستگاه صلواتی شهدای طرق در منطقه اباصلت مشهد تعداد ایستگاههای ثابت برای پذیرایی از زائران پیاده امام رضا (ع) به هشت ایستگاه در اطراف این شهر رسید.

حسین رضایی افزود: این ایستگاه شامل نمازخانه و استراحتگاه خواهران و برادران، انبار، سرویس بهداشتی و اتاق سرایداری است که به همت خیرین در زمینی به مساحت هشت هزار مترمربع ساخته شده است.

وی اضافه کرد: این ایستگاه به فاصله ۱۲ کیلومتری مشهد سالانه پذیرایی هزاران زائر پیاده ایرانی و خارجی خواهد بود که در ایام دهه کرامت و دهه پایانی صفر از این مسیر خود را به مشهد می‌رسانند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) گفت: ۱۷۰ ایستگاه صلواتی در محورهای منتهی به مشهد برای خدمت رسانی به زائران پیاده توسط نهادهای مردمی شکل گرفته که از این تعداد مدیریت ۱۰۰ ایستگاه برعهده این جمعیت است.

رضایی افزود: چهار هزار خدمه زیر نظر جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) به زائران خدمات ارائه می‌دهند و ۲۱ پایگاه سلامت برای ارائه خدمات درمانی به زائران سازماندهی شده است.

۷۴۸۹/‏۱۹۲۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =