۲۸ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۶
کد خبرنگار: 1269
کد خبر: 83402218
۰ نفر

برچسب‌ها

باید برای تقویت امید در جامعه تلاش کرد

اصفهان- ایرنا- امام جمعه تیران و کرون گفت : با توجه به تلاش دشمن در ترویج نا امیدی در جامعه، باید برای تقویت امید در جامعه تلاش کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسین رشیدیان در خطبه های نماز جمعه تیران افزود: دشمن مردم را نسبت به نظام و انقلاب ناامید می کند و همواره از مشکلات جامعه خبر می دهند اما این توطئه ها به جایی نمی رسد.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با ۹۰۰ امام‌جمعه کشور بر این موضوع تاکید کرد و باید برای امیدواری مردم همه کار کنند و یاس و ناامیدی ایجاد نشود.

امام جمعه تیران و کرون ادامه داد: تمامی مشکلات کشور با تلاش و مقاومت مردم رفع شده و کشور ایران در جهان به بلندترین حد اقتدار خواهد رسید و دشمنان سرنگون می شوند.

وی با اشاره به شکست های پی در پی آمریکا خاطرنشان کرد: دشمن در شبکه اجتماعی همواره سعی بر دروغ پردازی و ناامیدی و تخریب جایگاه کشورمان را دارد اما این تلاش ها به جایی نخواهد رسید.

رشیدیان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اضافه کرد: این بیانیه با تلاش بسیار رهبری تدوین و تهیه شده که تلاش برای اجرای آن ضرورت دارد که جوان محور و حمایت از جریان های انقلابی و جوانان در این موضوع مهم و اساسی است.

۷۱۳۱/‏۶۰۲۶/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =