۲۸ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83402208
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه موقت میامی:تقویت امید موحب نشاط اجتماعی می‌شود

شاهرود - ایرنا-امام جمعه موقت میامی گفت : تقویت روحیه امید در جامعه نشاط اجتماعی را به دنبال دارد.

حجت الاسلام والمسلمین علی‌اکبر سایری درخطبه های این هفته نمازجمعه میامی درمسجدجامع این شهر با اشاره به دیدار امامان جمعه سراسر کشور با رهبرمعظم انقلاب، افزود: ترویج نشاط اجتماعی با محوریت قرآن کریم و دین برای امیدآفرینی از امور ضروری است.

وی گفت: اختصاص وقت لازم برای ارتباط با جوانان، محتوای مناسب خطبه‌های نمازجمعه ازتوصیه‌های رهبر معظم انقلاب در دیدار ائمه جمعه بود که باید بدقت به آنها توجه شود.

سایری تصریح کرد: بخشی از ناامیدی بین جوانان به‌علت مشکلات کنونی است، مسئولان برای حل آنها تلاش بیشتر کنند.

امام جمعه موقت میامی گفت: باید راهکارهای افزایش امید را با استفاده از آموزه‌های فرهنگی در جامعه آموزش و گسترش داد.

وی با اشاره به سالروز پایان جنگ تحمیلی و ایثار ملت بزرگ ایران درکنار نیروهای مسلح برای حفظ انقلاب اسلامی گفت: وحدت وهمدلی رمز ماندگاری جمهوری اسلامی وثمره آن پیروزی در برابر دشمنان است.

سایری یا بیان اینکه مردم ایران پشت سر رهبر معظم انقلاب در برابر دشمنان ایستاده‌اند افزود: گفتمان امام (ره)، قرآن و اسلام و پیروی از ولایت فقیه نتیجه استقامت ۴۰ ساله ملت انقلابی ایران است.

امام جمعه موقت میامی با بیان اینکه به دشمنان اعتمادی نیست، تصریح کرد: مسئولان مراقب نقشه‌های دشمنان باشند واجازه زیاده خواهی به آنها ندهند.

وی به تلاش هایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای سرنگونی نظام شد اشاره کرد و گفت: ترور شخصیت‌های بزرگ نظام از سوی منافقین ملت ایران را مقاوم‌تر کرد، دشمنان امروز هم با جنگ روانی و استفاده از فضای مجازی وارد میدان شده اند.

برپایی میز خدمت توسط اداره بهزیستی و تأمین اجتماعی از برنامه‌های نمازجمعه این هفته میامی بود.

۷۳۵۷/‏۶۱۶۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =