۲۸ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۲
کد خبرنگار: 2982
کد خبر: 83402199
۰ نفر

برچسب‌ها

جوانان در تعطیلات تابستانی  به دنبال حرفه آموزی باشند

نوشهر – ایرنا – امام‌ جمعهٔ شهرستان نوشهر گفت: فصل تابستان فرصتی مناسب برای نوجوانان و جوانان برای کسب حرفه اموزی ، صنعت و هنر است تا اوقات فراغت خود را بهینه استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه نوشهر افزود: تابستان زمان بی‌کاری بچه‌ها و جوانان است ولی نباید به بطالت گذرانده شود.

وی تأکید کرد: استفاده مناسب از فرصت تابستان و تعطیلی مدارس موجب می‌شود تا جوانان از آفات رایاسپهر و تلفن همراه به دور باشند.

امام‌جمعه نوشهر ادامه داد: امسال در مسجد جامع نوشهر برنامه‌های فرهنگی و هنری و آموزش‌های مختلف برای پسران و دختران برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند استفاده کنند.

وی خواستار آن شد که ادارات دیگر، از جمله تبلیغات اسلامی، هم به میدان بیایند و برای جوانان و گذران اوقات فراغت تابستانی آنان فکری شود.

مشایخ با اشاره به بیست و چهارمین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور و بیان توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به امامان جمعه گفت: مردمی بودنِ واقعی، یکی از تأکیدات ایشان بود.

امام‌جمعه نوشهر همچنین سخنان رئیس قوه قضائیه در جمع ائمه جمعه و پافشاری وی بر گسترش عدالت و مبارزه با فساد را امیدوارکننده برشمرد.

۷۵۱۷/۱۶۰۲/۱۶۵۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =