۲۸ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۵
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83402134
۰ نفر
امام جمعه مشهد: استکبارستیزی اصل انقلاب  است

مشهد- ایرنا- امام جمعه مشهد گفت: استکبار ستیزی اصل انقلاب اسلامی است و از آن دست بر نمی داریم تا سنگلاخ های جلوی ظهور امام عصر(عج) را برداریم و حکومت جهانی آن حضرت تشکیل شود.

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد که در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار شد افزود: آمریکائیها، صهیونیستها و استکبار سنگلاخ‌های جلوی پای ظهور امام زمان (عج) هستند و انقلاب کردیم که این سنگلاخ‌ها را برداریم.
وی با بیان اینکه استکبار ستیزی تنها با سر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" تمام نمی‌شود ادامه داد: مرگ بر آمریکا شعار ماست و استکبارستیزی به این است که غرب زده نباشیم و سبک زندگی ما غربی نباشد و مسلمان و با سبک زندگی اسلامی - ایرانی باشیم.
امام جمعه مشهد با اشاره به دیدار این هفته ائمه جمعه کشور با رهبر انقلاب گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار بر انقلابی بودن، انقلابی عمل کردن و انقلابی ماندن تاکید کردند.
آیت الله علم الهدی افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند این کشور با روحیه و حرکت انقلابی قابل پیشرفت است و به اوج تکامل می‌رسد و کوتاه آمدن به ضرر ملت، کشور و آینده ایران است و نیز به همه مسئولان تاکید کردند که در هیچ بُعدی از مواضع انقلابی نباید عقبگرد کنیم و کوتاه بیاییم.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در سال ۹۵ و در سالگرد ارتحال امام (ره) شاخص‌های انقلابی بودن را بیان کردند که عبارت بودند از عدم وابستگی، اعتقاد و باورمندی به مبانی انقلاب، پایبندی به اسلام ناب، باورمندی به محوریت مردم و استکبار ستیزی از این رو نباید چشم ما به دروازه غرب دوخته شود.
امام جمعه مشهد گفت: مشاور ارشد رئیس جمهوری فرانسه در دیدار با رئیس جمهوری کشورمان گفته است تحریم و تنش‌های ایران و آمریکا را به شرطی حل می‌کنند که موشک و پهپاد یمنی‌ها به سمت امارات و عربستان نرود، حزب الله لبنان از سوریه خارج شود، حشد الشعبی و نیروهای بصیر و استکبار ستیز در عراق آمریکایی‌ها را اذیت نکنند و ما در مقابل اسرائیل مقاومت نکنیم که همه این درخواست‌ها نشان می‌دهد ایران، حاکم علی الاطلاق و کشور مقتدر منطقه است.

۷۵۰۷/‏۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =