۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۳۱
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 83401852
۰ نفر
ادعای دروغین مقام آمریکایی درباره سرزمین های اشغالی

تهران - ایرنا - نماینده ویژه آمریکا در امور خاورمیانه، در اظهاراتی وقیحانه ادعا کرد: اسرائیل قربانی نزاع با فلسطینی‌هاست و در چند دهه درگیری، مرتکب اشتباه در حق آنان نشده است.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی معا، جیسون گرینبلات در گفت وگو با شبکه آمریکایی « PBS»، افزود: معتقدم که اسرائیل قربانی است و از زمان تاسیس تاکنون همواره درمعرض حملات تروریستی قرار داشته و همچنان با این حملات روبه رو است.

وی با کتمان حقایق و سرپوش گذاشتن بر جنایات صهیونیست ها در اراضی اشغالی فلسطین گفت: به یاد ندارم "اسرائیل" حتی یک مورد اشتباه مرتکب شده و یا از حد خود فراتر رفته باشد، حتی اگر اشتباهی هم مرتکب شده، برای جبران آن نهایت سعی خود را کرده است.

گرینبلات از به کار بردن اصطلاح شهرک‌های صهیونیست نشین برای نامیدن مجمتع‌های مسکونی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری خودداری کرد و گفت: من اصطلاح «شهرک‌ها و حومه ها» آن را ترجیح می دهم.

وی همچنین در تعارض آشکار با قطعنامه های سازمان ملل ادعا کرد کرانه باختری، اراضی اشغالی نیست بلکه سرزمین های مورد منازعه به شمار می رود.

اظهارات این مقام آمریکایی در حالی است که رژیم صهیونیستی از آغاز تاسیس تاکنون، وحشیانه ترین جنایات را در حق ملت فلسطین مرتکب شده است و این جنایات همچنان ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =