۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۰
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83401710
۰ نفر

برچسب‌ها

تشکل‌های فرهنگی در اجرای بیانه گام دوم انقلاب بیشتر تلاش کنند

یزد - ایرنا - مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به صدور بیاینه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری در سال گذشته گفت: رویکرد جدید سازمان نگاه تحولی به فعالیت‌ها بر اساس بیانیه است که باید تشکل‌های فرهنگی برای اجرای آن اقدام مناسبی انجام دهند.

حجت الاسلام مجید باباخانی عصر پنجشنبه در نشستی با مسئولان مجموعه‌های فرهنگی یزد افزود: بیانیه گام دوم انقلاب در واقع گام شکوفایی اموری است که توسط امام امت (ره) و رهبر معظم انقلاب مدنظر است.

وی به تغییرهای صورت گرفته در مدیریت سازمان تبلیغات اسلامی کشور اشاره کرد و ادامه داد: تقارن این تغییرها با صدور بیانیه گام دوم را به فال نیک گرفته‌ایم و تمام تلاش خود را در راستای تحقق بیانیه به کار خواهیم گرفت.

این مسئول فرهنگی نگاه بیانیه را نگاه تحولی دانست و اظهار داشت: مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان فرهنگی کشور و سازمان تبلیغات اسلامی، تحول جدی را مطالبه کرده‌اند و سازمان رویکرد خود را بر این مبنا متمرکز کرده است.

باباخانی تصریح کرد: رویکرد جدید سازمان نگاه تحولی به فعالیت‌ها با رویکرد بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالای کشور در حوزه‌های مختلف افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند باید این ظرفیت‌ها را شناخت و با همدلی از آن‌ها در راستای شکوفایی کشور بهره برد.

مدیرکل تشکل‌های دینی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی، دفاع از جبهه فرهنگی انقلاب را از رسالت‌های اساسی خود می‌داند، گفت: تنها راه موفقیت در این مسیر همدلی در بین مجموعه‌ها و دستگاه‌های فرهنگی است.

در ادامه این جلسه مسئولان هریک از مجموعه‌های فرهنگی به ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود و ارائه پیشنهاد در خصوص تحقق بیاینه گام دوم به ویژه در حوزه فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی پرداختند.

استان یزد ۲۰۰ مجموعه فرهنگی دارد.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷/‏

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =