۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۷
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83401696
۰ نفر

برچسب‌ها

مهریز آماده برگزاری اردوی تیم‌های ملی است

یزد - ایرنا - فرماندار مهریز گفت: امکانات مناسبی برای برگزاری اردوی تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف ورزشی در این شهرستان وجود دارد، فدراسیون‌های ورزشی می‌توانند در ایام مختلف سال از این ظرفیت‌ها به نحو مطلوب استفاده کنند.

رضا زارع زاده مهریزی عصر پنجشنبه در جمع کادرفنی و بازیکنان تیم ملی فوتوالی ایران در ورزشگاه شهید محصل همدانی مهریز افزود: وجود زمین، سالن، آب و هوای مناسب، قرار گرفتن منطقه در کنار جاده اصلی کشور و نزدیکی به مرکز استان، ظرفیت‌های خوبی برای برپایی اردوهای تیم ملی است.

وی ادامه داد: اداره ورزش و جوانان و تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان آماده هرگونه همکاری و همراهی در پذیرایی و میزبانی تیم‌های ملی و برگزاری اردوها هستند.

فرماندار مهریز اظهار داشت: حضور بازیکنان نخبه کشور در رشته‌های مختلف منطقه و برگزاری اردوها و رقابت‌های ملی و منطقه‌ای موجب گسترش ورزش است.

زارع زاده مهریزی تصریح کرد: ظرفیت‌های خوبی در بین جوانان منطقه در اکثر رشته‌های ورزشی وجود دارد که با حضور ملی پوشان و مدال آوران موجب توسعه بیشتر آن می‌شود.

اردوی تیم ملی فوتوالی جمهوری اسلامی ایران از یکشنبه ۲۳ تیرماه جاری در زمین ساحلی ورزشگاه شهید محصل همدانی مهریز با حضور هشت بازیکن آغاز شد و به مدت هفت روز ادامه دارد.

سید مهدی میرجلیلی، سیدحسین میرحسینی، سیدعلی سیدی از یزد، وحید ایمری، محمود شادان، فرشاد پور فرزان از گلستان و مصطفی احمدی و رحمان یزدانی از خراسان شمالی در این اردو حضور دارند.

فوتوالی از ادغام ۲ رشته والیبال و فوتبال ساحلی ایجاد شده است که در یک زمین ۹ در ۱۸ مترمربع با یک تور به ارتفاع ۲ متر و ۲۰ سانتیمتر با حضور ۲ بازیکن در هر تیم برگزار می‌شود.

بازیکنان باید توپ را با استفاده از ضربات پا، سر و سینه و بدون استفاده از دست به زمین حریف ارسال کنند.

انجمن فوتوالی ایران در سال ۱۳۹۰ تشکیل و زیر نظر هیات ورزش‌های روستایی عشایری و بازی‌های بومی محلی فعالیت دارد و تیم ملی فوتوالی ایران در دوره گذشته بعد از تایلند، نایب قهرمان آسیا شد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهز یزد قرار دارد.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷/‏

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =