۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۱
کد خبرنگار: 2201
کد خبر: 83401574
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالیت نامزدهای احتمالی مجلس به دقت رصد می شود

دزفول-ایرنا- رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات دزفول گفت: ناظران شورای نگهبان باید به شبکه اطلاع‌رسانی دفتر نظارت متصل باشند و تمام وقایع و جلسات مربوط به نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی را به دقت رصد کنند.

به گزارش ایرنا سید محمدرضا صافی روز پنجشنبه در همایش آموزشی، بصیرتی ناظران شورای نگهبان دزفول در حسینیه ثارالله این شهر افزود: هر روز در فضای سیاسی کشور موضوع جدیدی مطرح می‌شود و کارشناسان سیاسی همواره با مسائلی روبرو می‌شوند که تحلیل آنها دشوار است.
وی اظهار داشت: زمان انتخابات تعرض به شورای نگهبان آغاز و تهمت‌هایی وارد می‌شود که باید در خصوص آنها شفاف سازی شود.
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات دزفول تجزیه و تحلیل در خصوص شورای نگهبان و نظارت بر انتخابات را ضروری دانست و از ناظران خواست نهایت همکاری را با این دفتر داشته باشند.
یکی از کارشناسان مسایل سیاسی نیز در این نشست گفت: دشمن در آستانه شکل گیری مجلس، تشدید فشار و تحریم اقتصادی، اعتمادسازی، حمله نظامی و پذیرش مذاکره را در اولویت خود قرار داده است.
حجت اله حیدری افزود: پارسال نیز دشمن با نشانه گرفتن اقتصاد کشور، تشدید فشار و افزایش قیمت دلار تلاش کرد بیشترین آسیب‌ها را به کشور وارد کند و با این کار به دنبال ایجاد اعتراضات داخلی بود.
نزدیک به ۸۰۰ نفر از ناظران انتخابات دزفول در این همایش حضور داشتند.
۷۲۷۸/۳۰۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =