جبهه احزاب زنان اصلاح طلب با فراکسیون زنان مجلس تشکیل جلسه دادند

تهران- ایرنا- جبهه احزاب زنان اصلاح طلب (صدف) در نشستی با حضور جمعی از اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس، عملکرد این فراکسیون را مورد ارزیابی و تبادل نظر قرار دادند.

به گزارش روز پنجشنبه جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان، جبهه احزاب زنان اصلاح طلب (صدف) در نشستی با حضور جمعی از اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس، عملکرد این فراکسیون را مورد ارزیابی و تبادل نظر قرار دادند.

در این نشست که در دفتر انجمن روزنامه نگاران زن برگزار شد، دبیران کل و قائم مقامان چهار حزب تشکیل دهنده صدف به عنوان دعوت کننده و فریده اولادقباد، فاطمه ذوالقدر، فاطمه سعیدی، طیبه سیاوشی و پروانه مافی از اعضای فراکسیون زنان مجلس دهم به عنوان میهمان حضور داشتند.

هدف از تشکیل این جلسه استماع گزارش عملکرد نمایندگان زن اصلاح طلب مجلس در قالب فراکسیون‌های زنان و خانواده و نیز هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص اقدامات و فعالیت‌های این نمایندگان بود که هریک از اعضای فراکسیون زنان حاضر در جلسه به صورت جداگانه تلاش کردند ضمن بیان سختی‌های کار نمایندگی شان در مجلس، گزارشی اجمالی از اقدامات و فعالیت‌های فراکسیون با رویکرد تحقق اهداف زنان و در عین حال عملکرد خویش در قالب مأموریت نمایندگی به احزاب حامی خود ارائه کنند.

«صدف» (جبهه احزاب زنان اصلاح طلب)، ائتلافی میان چهار حزب اصلاح طلب مرکب از انجمن روزنامه نگاران زن ایران با دبیرکلی ژاله فرامرزیان، جمعیت دفاع از حقوق بشر زنان با دبیرکلی شهیندخت مولاوردی، جمعیت زنان مسلمان نواندیش با دبیرکلی فاطمه راکعی و مجمع زنان اصلاح طلب با دبیرکلی زهرا شجاعی است. همچنین در صدف سه شخصیت حقیقی یعنی الهه کولایی، فخرالسادات محتشمی پور و آذر منصوری صاحب رأی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =