مردم استان هرمزگان خواستار دیدار با رهبری هستند

بندرعباس- ایرنا- نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ولایتمدار این استان خواستار دیدار با رهبر معظم انقلاب و استفاده از بیانات ایشان در یک روز مشخص در سال هستند.

حسین هاشمی تختی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری و معرفی و تکریم نماینده ولی فقیه درهرمزگان وامام جمعه بندرعباس افزود: مردم هرمزگان خواستارند در ۲ روز مهم؛ روز ملی خلیج ‌فارس (دهم اردیبهشت) و یا ۱۲ تیرماه سالروز سقوط هواپیمای ایرباس خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی برسند.
وی بیان داشت: هرمزگان اکنون الگویی برای کشور است که در این برهه‌ی زمانی با کمک استاندار به کارگاه سازندگی تبدیل شده وتولید در این استان روز به روز رونق می‌یابد.
نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و بوموسی در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: در استان هرمزگان با وجود شیعه و اهل سنت و جریان هایپ موضوع های مختلفی برای اختلاف دارد که ایجاد وحدت و انسجام بین بومی و غیربومی و شیعه و اهل سنت، به هنر نیاز دارد.

حجت الاسلام عبادی زاده مورد وثوق رهبری و مردم است

هاشمی تختی در ادامه یادآورشد: حجت الاسلام محمد عبادی‌زاده چهره‌ی مورد وثوق مردم و مورد اعتماد رهبری است و از انتصاب ایشان به عنوان نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس بسیار خرسندم.

وی بیان داشت: آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در طول ۲۹ سال خدمت خود خدمات ارزنده ای برای مردم هرمزگان به یادگار گذاشته اند و نهضت مسجد سازی یکی از این خدمات است.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: مردم هرمزگان در جهت حفظ انقلاب و دفاع از مرزهای خود تاپای جان ایستاده اند و با اشاره رهبر معظم انقلاب به پا می‌خیزند.

آیین تکریم و معارفه نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ظهر امروز پنج ‌شنبه با حضور حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رییس دفتر معظم رهبری، حجت‌الاسلام حاج علی اکبری رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، استاندار هرمزگان و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خانواده‌های شهدا در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.
آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ۱۳ آذر ۱۳۶۹ به سمت نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس منصوب شد.
وی با ۷۵ سال سن، تالیف ۷۸ جلد کتاب را در کارنامه خود دارد.
آخرین خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس ۲۱ تیرماه امسال به امامت آیت الله غلامعلی نعیم آبادی برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده که از این پس نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس است، سابقه خدمت در کسوت امام جمعه قشم، مدیرکل اوقات وامور خیریه استان، استاد دانشگاه و حوزه علمیه و مدیرحوزه‌های علمیه هرمزگان را در کارنامه خود دارد.

۷۱۹۵/۶۰۴۸


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =