فرماندار آستارا: نقش شورای نگهبان در حفظ نظام تبیین شود

آستارا - ایرنا - فرماندار بندر مرزی آستارا گفت: شورای نگهبان حافظ نظام جمهوری اسلامی است و باید نقش مهم آن، در محیط های اجتماعی و علمی برای اقشار مختلف جامعه تبیین شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا حسن رستم زاد روز پنجشنبه در دیدار با اعضای دفتر شورای نگهبان آستارا در فرمانداری این شهرستان افزود: یکی از دوراندیشی های معمار کبیر انقلاب اسلامی بنای شورای نگهبان است و روز به روز اهمیت آن برای مردم آشکار می شود.

وی بیان کرد: فعالیت های شورای نگهبان در چارچوب مشخص قانون اساسی کشور انجام می گیرد و انتظارات از این شورا با توجه به تجارب و سابقه طولانی آن در برگزاری انتخابات، بیشتر شده است.

فرماندار آستارا گفت: کسانی که قصد تخریب و زیر سئوال بردن شورای نگهبان را دارند، هدفشان مطامع شخصی است و فعالیت این شورا در راستای دفاع از حریم نظام و ولایت بر همگان محرز است.

رستم زاد خاطرنشان کرد: با توجه به گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی و شکست توطئه های گوناگون دشمنان علیه ایران، شکاف بین جبهه غرب نتیجه تلاش موفق تیم دیپلماسی ماست.
فرماندار آستارا اضافه کرد: تلاش دشمن برای تفرقه افکنی ادامه دارد اما امسال با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، حفظ انسجام و اتحاد مردم و مسئولان از اولویت هاست.

۲۶ تیرماه سالروز تشکیل شورای نگهبان است.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

۷۱۰۵ / ‏‬ ۷۱۲۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =