مددجویان بهزیستی جویبار بیش از یک میلیارد تومان تسهیلات اشتغال دریافت کردند

ساری – ایرنا – رئیس اداره بهزیستی شهرستان جویبار گفت : پارسال یک میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان زیرپوشش این نهاد در شهرستان جویبار پرداخت شده است .

به گزارش خبرنگار ایرنا، سیما باوند روز پنج شنبه به مناسبت هفته بهزیستی در نشست با اصحاب رسانه، افزود: این میزان تسهیلات به ۱۰۳ نفر مددجوی زیرپوشش بهزیستی اعم از معلولین و زنان سرپرست خانوار پرداخت شده است.

وی بیان کرد: امسال هم افرادی که تمایل به دریافت تسهیلات داشته باشند ابتدا ثبت نام می‌شوند، سپس تسهیلات خود را از بانک عامل دریافت می‌کنند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان جویبار با اشاره به سیلاب اخیر در این شهرستان گفت که وقوع سیلاب اواخر سال گذشته و اوایل امسال در شهرستان جویبار باعث شد تا منازل مسکونی ۲۴ خانواده تحت پوشش بهزیستی آسیب ببیند.

باوند با بیان اینکه بعد از وقوع سیلاب به خسارت دیدگان از سوی بنیاد مسکن تسهیلات بلاعوض معیشتی و تعمیر مسکن پرداخت شده است، افزود: از سوی سازمان بهزیستی هم یک میلیون تومان کمک بلاعوض به هر یک از خسارت دیدگان پرداخت شده است که در مرحله اول تمام واحدها تعمیر شده است.

در شهرستان جویبار ۲۵۶ زن سرپرست خانوار زیرپوشش خدمات بهزیستی قرار دارند. در این شهرستان بیش از یک هزار و ۷۰۰ معلول وجود دارد که از خدمات بهزیستی بهره مند می‌شوند.

در هفته بهزیستی چهار طرح در شهرستان جویبار با هزینه ۵۵ میلیون تومانی به بهره برداری رسیده است.

۷۳۳۴/‏۱۶۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =