برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی آغاز شد

تهران- ایرنا- آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۹۸ در نوبت صبح، امروز ۲۷ تیر برگزار شد.

به گزارش روز پنجشنبه گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه علوم پزشکی سال ۹۸ که به دلیل وقوع سیل در آغاز سال ۹۸ در برخی مناطق کشور به تعویق افتاد، طی روزهای ۲۷ و ۲۸ تیر برگزار می شود.

در این آزمون ۷۰ هزار و ۹۴ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد حدود ۵۲ هزار نفر را زنان تشکیل داده و بیش از ۱۸ هزار متقاضی مرد هستند.

آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه علوم پزشکی سال ۹۸ در ۱۱ مجموعه و ۴۲ رشته در نوبت صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ تیر ۹۸ در شهرهای اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بوشهر، بندرعباس، بیرجند، تبریز، تهران، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد برگزار می‌شود.

دانشگاه علوم پزشکی تهران میزبان ۸۰۰ داوطلب

دانشگاه علوم پزشکی تهران در نوبت صبح آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۹۸ میزبان ۸۰۰ داوطلب در رشته مجموعه روانشناسی در دانشکده پزشکی این دانشگاه بود.

کلید اولیه سوالات این آزمون ساعت ۱۸ روز ۲۹ تیر روی سایت سنجش آموزش پزشکی قرار می گیرد و داوطلبان از زمان بارگذاری کلید سوالات تا ساعت ۱۲ اول مرداد فرصت دارند تا اعتراضات خود را به صورت اینترنتی به سایت سنجش آموزش پزشکی ارسال کنند.

همچنین بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ تا ۲۸ تیر فعال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =