۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۱
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83401461
۰ نفر

برچسب‌ها

 اولویت تیم فوتبال یزد لوله جذب بازیکنان بومی است

یزد - ایرنا- سرمربی تیم فوتبال یزد لوله در لیگ دسته سه کشور گفت: اولویت کادرفنی در جذب بازیکنان برای تیم در لیگ فصل جاری افراد بومی است که با تست گیری انتخاب می‌شوند.

حمید عندلیبی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تست گیری از بازیکنان علاقه مند برای عضویت در این تیم از شنبه ۲۹ تیرماه جاری از ساعت ۱۸ در زمین شماره ۲ ورزشگاه شهید نصیری آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: کار تست زیر نظر کادرفنی به مدت سه روز انجام و در پایان نسبت به انتخاب نفرهای مورد نیاز در پست‌های مختلف زمین اقدام می‌شود.

سرمربی تیم یزدلوله اظهار کرد: ملاک اصلی انتخاب در مرحله اول بومی گرایی و سپس آمادگی و توانایی برای حضور در لیگ دسته سه فوتبال کشور است.

عندلیبی از بازیکنان علاقه مند خواست در روزهای تست گیری با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی به استادیوم شهید نصیری یزد مراجعه کنند.

مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم کشور با حضور ۶۵ تیم در پنج گروه ۱۳ تیمی از شهریور ۱۳۹۸ آغاز می‌شود و در این مرحله تیم‌ها به صورت تک بازی با یکدیگر رو برو خواهند شد و در مجموع در ۶ بازی میزبان و در ۶ بازی مهمان خواهند بود.

در پایان این مرحله، تیم‌های اول و دوم به صورت مستقیم به مرحله نهایی صعود خواهند کرد و تیم‌های سوم و چهارم برای فصل بعد در جدول مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باقی خواهند ماند و تیم‌های پنجم به بعد به لیگ‌های استانی سقوط می‌کنند.

در مرحله دوم ۱۰ تیم صعود کننده به همراه ۲۰ تیم باقی مانده از فصل قبل بازی‌های مرحله نهایی را در سه گروه ۱۰ تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند کرد.

هم اکنون تیم‌های یزد لوله و شهید قندی به ترتیب در لیگ دسته سوم و دسته دوم کشور به نمایندگی از این استان حضور خواهند داشت.

هم اکنون ۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان در لیگ‌های کشوری در رده سنی پایه حضور دارد و سالانه حدود ۶۰۰ مسابقه فوتبال در لیگ‌های استانی برگزار می‌شود که نقش مهمی در توسعه این رشته در یزد دارد.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷/‏

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =