سرمایه‌گذاران بخش خصوصی مورد حمایت قرار گیرند

اردبیل - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل گفت: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باید مورد حمایت جدی بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی قرار گیرند.

به گزارش ایرنا، حسین پیرموذن روز پنجشنبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی افزود: سرمایه‌گذاران خوبی برای سرمایه‌گذاری در این استان اعلام آمادگی کرده‌اند که با تحقق آن می‌توان به توسعه استان کمک کرد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی نیازمند تسهیلات سرمایه در گردش هستند و ضروری است مدیران بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اهتمام جدی داشته باشند.

پیرموذن با اشاره به نتایج همایش گردشگری کشورهای عضو اکو افزود: سرمایه‌گذارانی که در این همایش برای سرمایه‌گذاری اعلام آمادگی کردند در سایت مربوط به کشورهای عضو اکو ثبت می شود.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری این همایش گسترش همکاری‌های کشورهای عضو اکو در حوزه سلامت گردشگری و نیز معرفی قابلیت‌های استان اردبیل در این بخش بود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل گفت: با توجه به هدف‌گذاری افزایش حضور تعداد گردشگران در کشورهای عضو اکو به نظر می‌رسد بیش از این می‌توان مناسبات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و تقویت بخش گردشگری را گسترش داد.

پیرموذن با بیان اینکه گردشگری سلامت در استان اردبیل روبه رشد و توسعه است افزود: این استان قابلیت بیشتری در گردشگری سلامت به سبب دارا بودن آب‌های گرم معدنی است.

وی افزود: سرمایه‌گذاران خارجی باید مورد توجه ویژه قرار گرفته ضمن اینکه سرمایه‌گذاران داخلی هم نیازمند اهتمام ویژه مدیران هستند.

در این جلسه مشکلات چند سرمایه‌گذار بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفت.
۷۱۱۰/‏۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =