۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۵
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83401445
۰ نفر

برچسب‌ها

ضرورت تسریع در تکمیل بزرگراه شهید همت

کرج - ایرنا - استاندار البرز از شرکت پیمانکاری بزرگراه شهید همت خواست در تکمیل این پروژه که مورد توجه مسئولان کشوری به ویژه رئیس جمهوری است ، تسریع کند.

به گزارش ایرنا، عزیزاله شهبازی روز پنجشنبه در بازدید از پروژه ادامه بزرگراه شهید در البرز افزود: پیگیری برای تحقق وعده های دولت به مردم از اهم امور است و کندی روند پیشرفت این پروژه جای گلایه دارد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و محدودیت های اعتباری باید از اعتبارات موجود بهترین بهره برداری را داشته باشیم و اجازه ندهیم منابع ملی به هدر برود.
استاندار البرز همچنین بر ضرورت ایجاد تسهیلات لازم برای تردد مردم تاکید کرد و افزود: البرز بار ترافیک ملی را به دوش می کشد و مردم این استان به دلیل گره های ترافیکی حاصل از این امر دچار زحمت هستند از این رو باید در اسرع وقت نسبت به تکمیل این پروژه اقدام شود.
شهبازی گفت: این پروژه نباید تا این اندازه معطل بماند چراکه مردم مدت ها منتظر تکمیل این امکان مهم برای تسهیل در ترددها هستند، بنابراین مسئولان مربوطه در استان باید به جد درصدد تسریع در تکمیل آن باشند.
استاندار البرز عنوان کرد: هیچ گونه توجیهی را برای عدم تحقق وعده پیمانکار نمی پذیرم چراکه اگر مانعی سر راه باشد باید طی تعامل با مدیران مربوطه برطرف کند.

چندی پیش با پیگیری های مجدانه استاندارالبرز در جلب توجه دولت به این پروژه در سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به این استان به پروژه مهم ادامه بزرگراهراه همت اعتبار قابل توجهی اختصاص یافت و در بازدیدهای مختلف از مسئولان مربوطه پیگیری ادامه امور در این زمینه ازسوی استاندار البرز مورد تاکید قرار گرفته است.

طرح اتصال بزرگراه شهید همت به کرج از اواخر دهه ۸۰ آغاز شده و تاکنون حدود ۳۰ کیلومتر از این پروژه زیر بار ترافیکی رفته است و مابقی به طول حدود پنج کیلومتر در دست اقدام است.

۸۰۲۹/‏‬ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =