۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۷
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83401319
۰ نفر

برچسب‌ها

حریفان کاراته کاهای ایران در آسیا مشخص شدند

تهران -ایرنا - مراسم قرعه کشی شانزدهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی آسیا برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

این رقابت‌ها از فردا (جمعه) به میزبانی ازبکستان و در شهر تاشکند آغاز می‌شود و تیم ایران در ۲ بخش کاتا و کومیته زنان و مردان روی تاتامی می‌رود.

مسابقات قهرمانی آسیا دارای امتیاز رنکینگ جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو است.

قرعه نمایندگان ایران بدین شرح است:

زنان /

در گروه یک کاتا «فاطمه صادقی» با کاتاروهایی از بنگلادش، ویتنام، ماکائو، هنگ کنگ، چین تایپه، اندونزی و قزاقستان همگروه است.

در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم، «سارا بهمنیار» ابتدا با «تی هونگ دین» از ویتنام مصاف می‌دهد و در صورت برد با «میهو میهارا» ژاپنی مبارزه خواهد کرد.

در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم، «طراوت خاکسار» با «دپیکا دیمان» از هند روبرو می‌شود و در ادامه در صورت برتری با «مائه اسو» از فیلیپین مبارزه می‌کند.

در وزن منهای ۶۱ کیلوگرم، «رزیتا علیپور» ابتدا با «وان یو چویی» از هنگ کنگ مبارزه می‌کند. سپس با برنده فیلپین، اندونزی و بنگلادش دیدار خواهد کرد.

در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم، «زهرا یاوری» در اولین مسابقه با «جورجیا زمانیا» از اندونزی مبارزه خواهد کرد و در صورت برد به مصاف برنده ترکمنستان و تاجیکستان می‌رود.

در وزن به اضافه ۶۸ کیلوگرم، «حمیده عباسعلی» در گام نخست با «موخلاریم کاکیم جونوآ» از ازبکستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی با «پریشکا میتال» از هند روبرو خواهد شد.

کومیته تیمی ایران ابتدا با ازبکستان دیدار می‌کند و در صورت برد با برنده فیلیپین و اردن مبارزه خواهد داشت.

کاتای تیمی ایران با ترکیب الناز تقی پور، نجمه قاضی زاده و شادی جعفری زاده در گروه یک با تیم‌های هنگ کنگ، ویتنام، بنگلادش و هند مبارزه می‌کند.

مردان /

کاتا انفرادی: «ابوالفضل شهرجردی» در گروه یک با کاتاروهایی از نپال، ژاپن، هند، قطر، فلسطین، قرقیزستان، کویت، هنگ کنگ و قزاقستان همگروه است.

در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم، «رضا روشن» پس از استراحت در دور اول در ادامه با برنده دیدار فیلیپین و هند مبارزه می‌کند.

در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، «مجید حسن نیا» پس از استراحت در دور نخست با برنده قزاقستان و هند دیدار می‌کند.

در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم، «امیر مهدی زاده» نماینده ایران است که قرعه کشی این وزن به دلیل نامعلوم هنوز انجام نشده است.

در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم، «بهمن عسگری» دور اول با «یی ژو وانگ» از چین دیدار می‌کند سپس به مصاف «دانشکومار سلواکومار» از مالزی خواهد رفت.

در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم، «ذبیح اله پورشیب» پس از استراحت در دور اول در ادامه به مصاف برنده ترکمنستان و قزاقستان می‌رود.

در وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم، «سجاد گنج زاده» دور اول با «مینسو یانگ» از کره جنوبی و در صورت برتری با «سامانروی آلوروران» از مالزی مبارزه خواهد کرد.

کومیته تیمی ایران ابتدا به مصاف تیم ترکمنستان می‌رود و در صورت برد رودرروی تیم قزاقستان قرار می‌گیرد.

کاتای تیمی ایران با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، میلاد فرازمهر و علی زند در گروه ۲ با تیم‌های کویت، هند، اندونزی، ژاپن و تاجیکستان همگروه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =