۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۴
کد خبرنگار: 1677
کد خبر: 83401310
۰ نفر

برچسب‌ها

مروری بر سرخط اخبار پایگاه‌های خبری کردستان
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا - پویش نه به اجاره های نامتعارف، درگذشت استاد شهیر خوشنویسی کردستان، مصاحبه با توانخواهان کردستانی، دختران خیابان پاسداران، نقدی بر وضعیت فوتبال سقز و عدم استفاده یک غذاخوری مریوان از زغال موضوعات مختلف و سر خط خبری پایگاه‌های خبری استان کردستان است.

در چهارمین هفته تیر سال جاری درگذشت محمدصابر صابری استاد شهیر خوشنویسی کردستانی از مهمترین موضوعاتی است که این پایگاه ها به آن پرداخته اند، تارنماهای کُردتودی، بام بیجار و سراب خبر آن را با تیتر یکسان استاد صابر معمر انجمن خونویسان کردستان دار فانی را وداع گفت، منتشر کرده اند.

اما سایت آفتاب دل با تیتر حیف! دستی که قلمش خوش می نوشت به روایتی از زندگی نامه این هنرمند پرداخته که در ۲۶ تیر در ۷۴ سالگی دار فانی را وداع گفت، پرداخته است.

پیوستن بنگاه داران املاک سنندج به پویش نه به اجاره های نامتعارف دومین خبری است که برخی از سایت‌ها از جمله کُردتودی به آن پرداخته اند، این تارنما در تیتری سئوالی ساماندهی کولبران به کجا رسید؟ خبری از نماینده مردم سقز و بانه را نیز منتشر کرده است.

زریوار خبر از اقدام یک غذاخوری در مریوان به عدم استفاده از زغال پرداخته و بر اهمیت حفاظت از جنگل های زاگرس تاکید کرده است.

بام بیجار نیز در مطلبی با عنوان شکستن رکورد ۶ ساله در راهیابی دختر معلول موفق بیجاری به دانشکده ولیعصر تهران به زندگینامه پرهان هدایتی دانشجوی رشته حسابداری بازرگانی اهل این شهرستان پرداخته است.

این سایت در خبری دیگر با عنوان مسکن مهر بیجار همچنان مورد بی توجهی قرار می‌گیرد عدم توجه به ادامه ساخت زیرساخت‌های این واحدها را مورد نقد قرار داده است.

سراب خبر هم در با عنوان تعبیر خواب زلزله زدگان، مصاحبه‌ای با صباح سلطانی شاعر و داستان نویس توانجوی کردستان نویسنده کتاب شعر خواب زلزله زدگان انجام داده است.

واکاوی تارنمای فعال در سقز نیز در مطلبی از شرایط بد مالی فوتبال این شهرستان نوشته و خواستار کمک به این رشته ورزشی از سوی بخش خصوصی و دولتی شده است.

۳۰۳۴/‌۹۱۰۲

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =