۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۰
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83401296
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰ هزار نفر ساعت کارگاه مهارت آموزی در سلطانیه  برگزار شد

زنجان - ایرنا - از ابتدای سال جاری تا کنون برای ۲۲۰ نفر بیش از ۳۰ هزار نفر ساعت کارگاه آموزشی برای متقاضیان مهارت آموز در شهرستان سلطانیه برگزار شده است.

فرماندار سلطانیه روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: مرکز فنی و حرفه ای شهرستان سلطانیه با دارا بودن به هفت مربی کارآمد، در رشته های رایانه، طراحی دوخت، قنادی، صنایع دستی، اتومکانیک و برق خودرو، کارگاه های آموزشی ثابتی را برای متقاضیان برگزار می کند.
حسین رحمانی هزار رود افزود: برای آموزش رشته هایی نظیر رایانه، طراحی دوخت کارگاه های آموزشی سیار روستایی در روستاهای ویر، سنبل آباد، بوئین و کاکاآباد نیز درحال برگزاری است.
این مسئول با تاکید بر انجام برنامه ریزی های لازم برای تبدیل تهدیدها به فرصت ها، گفت: هم اکنون از طریق مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، کلاسهای آموزش سرویس و نگهداری ماشین آلات برای زندانیان مرکز واقع در یکی از روستاهای این شهر برگزار می شود.
رحمانی افزود: برای اصناف شهرستان نیز کلاس های آموزشی در زمینه هایی نظیر تعمیر ماشین آلات برگزار می شود وبه منظور تحقق اهداف ستاد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، از ابتدای تابستان سالجاری تاکنون تعداد ۲۶۸ دانش آموز برای شرکت در دوره ها و کارگاههای مهارت آموزی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سلطانیه ثبت نام کرده اند.
فرماندار سلطانیه ادامه داد: با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی رهبری به نام "سال رونق تولید"برنامه ریزی مسئولان در شهرستان سلطانیه به گونه ای انجام می گیرد تا از تمامی ظرفیت های لازم برای رونق بخشی تولید و اشتغالزایی بهره گیری شود.
وی یادآوری کرد: از آنجائی که به طریق آموزش های لازم و کافی می توان شاهد تربیت نیروهای زبده و نیروی انسانی کارآمد شد، بنابراین باید توجه ویژه و مضاعفی از سوی متولیان مربوطه امر به این مقوله گسترده شود.

شهرستان سلطانیه با ۲ بخش و ۳۰ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری از مرکز استان زنجان قرار دارد.

۹۶۴۶/ ۸۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =