۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۷
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83401279
۰ نفر

برچسب‌ها

شکوری: باید مشکلات داوری فوتبال را به حداقل برسانیم

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون داوران فوتبال گفت: کمیته داوران در راستای توسعه فوتبال و پیشرفت داوری وظایف سنگینی را بر عهده دارد و باید با کمک یکدیگر این مشکلات را به حداقل برسانیم.

«ابراهیم شکوری» در جمع ناظران داوری ضمن خیرمقدم به «والنتین ایوانوف» مدرس این دوره، عنوان کرد: خوشبختانه سال گذشته این افتخار را داشتیم که در رشت و در کنار ایوانوف باشیم. در ابتدا باید یک تشکر ویژه از اصفهانیان، سهرابی و رفعتی بابت زحماتی که طی سالیان گذشته در عرصه داوری کشیدند، داشته باشیم. با توجه به مشکلات فراوانی که فوتبال داشت بسیار تلاش کردند داوری ما روبه جلو حرکت کند.

وی در ادامه اظهار داشت: از شما می خواهم نهایت استفاده را از حضور مدرس برجسته‌ای مانند والنتین ایوانوف از این کلاس داشته باشید تا با کمک یکدیگر بتوانیم مشکلات داوری را به حداقل برسانیم.

شکوری خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است کمیته داوران در راستای توسعه فوتبال و پیشرفت داوری وظایف سنگینی را بر عهده دارد و همه ما باید به ممبینی کمک کنیم. فدراسیون فوتبال مثل همیشه تمام سعی خود را در این زمینه انجام می‌دهد و از جامعه داوران حمایت می‌کند تا بتوانیم جایگاه واقعی داوری را در سطح فوتبال به دست بیاوریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =