۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۴
کد خبرنگار: 1003
کد خبر: 83401147
۰ نفر

برچسب‌ها

خدمات رفاهی مرزهای مهران و زرباطیه باید ارتقا یابد

ایلام - ایرنا - معاون استاندار ایلام بر لزوم ارتقا سطح خدمات رفاهی در مرزهای مهران و زرباطیه عراق تاکید کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، احمد کرمی با حضور در پایانه مرزی زرباطبه عراق با عادل زرگانی معاون اول استاندار واسط عراق دیدار کرد.

در این دیدار که فرماندار مهران، بدره عراق و تعدادی دیگر از مسئولان دو استان نیز حضور داشتند در خصوص زیرساخت‌های اربعین شامل احداث محوطه ترمینال اتوبوس در پایانه مرزی زرباطیه عراق، احداث سرویس‌های بهداشتی در پایانه طرف عراقی بحث و گفتگو شد.

کرمی معاون عمرانی استاندار ایلام در این دیدار گفت: برنامه ما این است که زیرساخت‌هایی را که می‌توان تا اربعین اجرایی کرد برای رفاه حال زوار با هماهنگی طرف عراقی در پایانه زرباطیه انجام دهیم.

وی افزود: در همین رابطه تسطیح و محوطه سازی در این پایانه برای ایجاد پارکینگ اتوبوس‌ها به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در نزدیکی مرز به همت موکب رهپویان ولایت اجرا می‌شود.

معاون عمرانی استاندار ایلام تاکید کرد: برای تسریع در اجرای این پروژه ظرف مدت سه روز مجوزهای لازم برای استقرار ماشین آلات مورد نیاز صادر شود و ظرف یک هفته این ماشین آلات در پایانه مستقر شوند و تا یک ماه قبل از ایام اربعین نیز عملیات اجرایی آن به پایان برسد.

معاون اول استاندار واسط عراق نیز در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از زحمات طرف ایرانی برای هر گونه همکاری اعلام آمادگی کرد و گفت: ما تمام تلاش خود برای تسهیل در سفر زوار اربعین صورت می‌دهیم و این را افتخاری برای خود می‌دانیم.

۷۱۷۲/‏۶۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =