۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۱
کد خبرنگار: 2062
کد خبر: 83401088
۰ نفر

برچسب‌ها

خیرین کشور ساخت ۱۵۰۰ واحد مسکونی معلولان را تعهد کردند

مشهد- ایرنا- مجمع خیرین کشور تکمیل و ساخت هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی برای خانواده های دارای معلولان را تعهد کرد.

رئیس هیات مدیره مجمع خیرین کشور روز پنجشنبه در مراسم پایانی همایش تجلیل از خیرین و نیکوکاران برگزیده بهزیستی کشور در مشهد با بیان این مطلب گفت: ۱۴ هزار خانواده دارای دو معلول به بالا در کشور فاقد مسکن بودند که تا کنون با کمک بهزیستی شش هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی تامین و تحویل آنها شده است.

حبیب الله بوربور افزود: به این ترتیب هنوز باید هفت هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی برای این خانواده ها در کشور ساخته شود که خیرین تعهد کردند هزار و ۵۰۰ واحد از این تعداد را امسال بسازند.

وی ادامه داد: این مجمع هفت سال پیش در کشور راه اندازی شد و قرار بود در سراسر کشور توسعه یابد و همانند مجمع خیرین مدرسه ساز که گستردگی فعالیت دارد مسائل و مشکلات این عرصه را حل کند.

رئیس هیات مدیره مجمع خیرین کشور توسعه مجمع در سطح استانها، تجلیل از خیرین و نیکوکاران و نیز حل مشکل مسکن مددجویان نیازمند زیر پوشش بهزیستی و جذب کمک های خیرین را از مهمترین اهداف برگزاری همایش تجلیل از خیرین و نیکوکاران برگزیده بهزیستی کشور در مشهد عنوان کرد.

بور بور گفت: حضور و مشارکت خیرین و نیکوکاران است که می تواند کمک حال دولت باشد و تا کنون این قشر نشان داده اند که می توانند نقش موثری در پیشرفت و توسعه کشور داشته باشند.

وی اضافه کرد: خیرین علاقه مند هستند تا کمک کار دولت باشند و تاکنون در این مسیر در حوزه های اشتغال، کارآفرینی، ساخت مسکن و دستگیری از مددجویان و نیازمندان عملکرد مثبت و موثری را از خود بر جای گذاشته اند.

همایش تجلیل از خیرین و نیکوکاران بهزیستی کشور از روز ۲۶ تیر ماه در مشهد آغاز و امروز با تجلیل از ۳۰۰ خیر برگزیده کشور به کار خود پایان داد.

۷۴۹۶/‏۱۹۲۲

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =