۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۱۰
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83400965
۰ نفر

برچسب‌ها

فضای مطلوب برای خرید گندم از کشاورزان فراهم شود

نظارت دقیق دستگاه ها موجب تسهیل در فرایند خرید گندم می شود
فضای مطلوب برای خرید گندم از کشاورزان فراهم شود

قزوین - ایرنا - دستگاه های متولی باید با فراهم سازی فضای مطلوب موجب تسهیل در فرایند خرید گندم شده و رضایت کشاورزان و گندمکاران آوجی را به دست آورند.

فرماندار آوج شامگاه چهارشنبه در بازدید از مراکز خرید تضمینی گندم در روستاهای حصار ولیعصر و آزانبار افزود: جلب اعتماد و رضایت گندمکاران در دستور کار باشد و دستگاه های متولی نهایت تلاش خود را در این زمینه به کار بندند.

نصرت اله علیرضایی افزود: شهرستان آوج از بزرگترین تولیدکنندگان غلات به ویژه گندم در استان به شمار می رود و انتظار می رود مدیریت و ساماندهی و تسهیل شرایط خرید این محصول و رضایتمندی گندمگاران در اولویت قرار گیرد.
وی افزود: همه عوامل و دست اندرکاران دخیل در امر خرید باید نسبت به ایجاد فضای مطلوب و بدون دغدغه و مشکل برای اجرای فرایند خرید از کشاورزان اهتمام جدی داشته باشند.
علیرضایی بیان داشت: نظارت دقیق و به موقع دستگاه های نظارتی از جمله جهاد کشاورزی، اداره غله، تعاون روستایی و نیروی انتظامی می تواند در تسهیل فرایند خرید و جلوگیری از وقوع تخلف در مراکز مؤثر باشد.
فرماندار اظهار امیدواری کرد: با توجه به بارندگی های چشمگیر ابتدای سال، مقدار تولید و فروش گندم شهرستان نسبت به سال های گذشته افزایش داشته باشد.
‌شهرستان آوج در ۱۲۰ کیلومتری جنوب غربی استان قزوین واقع شده و بیشترین میزان تولید گندم را در استان قزوین دارد.
۶۱۰۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =