۲۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۲
کد خبرنگار: 1827
کد خبر: 83400634
۰ نفر

برچسب‌ها

بیمارستان ۳۲ تختخوابی انار ۴۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

کرمان - ایرنا - نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی این شهر از سال ۹۳ آغاز شده و در حال حاضر ۴۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

احمد انارکی محمدی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید استاندار کرمان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از روند در حال احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی ولیعصر (عج) انار به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بیمارستان در ۲ فاز در حال ساخت است که فاز اول آن شامل ساخت و ساز واحدهای عمرانی است و از دوم نیز خرید تجهیزات و امکانات است.

وی بیان کرد: در سال ۹۳ بودجه ۷۴ میلیارد ریالی برای احداث این بیمارستان اختصاص یافت که در سال گذشته ۳۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ۱۵ میلیارد ریال هم از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان جذب و به کار گرفته شد.

رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان انار هم به خبرنگار ایرنا گفت: برای تکمیل آن ۲۴ میلیارد تومان اختصاص داده اند که در قرارداد اول به میزان ۱۴ و نیم میلیارد تومان مناقصه برگزار و پیمانکار مشخص شد و قرار است در آینده نزدیک برای تکمیل فاز اول این بیمارستان شروع به کار کند.

فاطمه اناری دخت ادامه داد: سال گذشته با پیگیری‌های نماینده مجلس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان روند تکمیل و جذب بودجه در دستور کار قرار گرفت که جای تقدیر دارد.

وی اظهار nhaj : در حال حاضر ساختمان قبلی که متعلق به مرکز بهداشت انار است و با تغییر کاربری به بیمارستان، به مراجعین خدمات می‌دهد و مردم از کل شهرستان انار و از منطقه نوق رفسنجان به این مرکز مراجعه می‌کنند.

اناری دخت گفت: بیمارستان ۳۲ تختخوابی ولیعصر انار اگر احداث شود خدماتی در بخش‌های داخلی، زنان و زایمان، اطفال و جراحی به مراجعین ارائه می‌دهد.

شهرستان انار با جمعیت بالغ بر ۳۷ هزار نفر تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان است.

۷۴۳۳/‏‬ ۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =