خواب پریشان دشمن تعبیر شدنی نیست

تهران - ایرنا - معاون اجرایی و رئیس ستاد نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه امروز دشمنان برای کشورمان حق دفاع قائل نیستند و به دنبال حذف قدرت دفاعی ایران هستند، گفت: سایر موارد بهانه است و این خواب پریشان آنها تعبیر شدنی نیست.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم ابوالفضل سپهری راد امروز - چهارشنبه - در جمع کارکنان این نیرو اظهار داشت: نیروهای مسلح دژ مستحکم این کشور هستند. آن‌ها جان بر کف و مصمم به دفاع از تمامیت ارضی در هوا، فضا، دریا و خشکی هستند و لحظه‌ای و ذره‌ای از خطوط قرمز خود عقب‌نشینی نمی‌کنند.

معاون اجرایی نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: سردادن شعار صلح توسط کشورهایی که خود بزرگترین حامیان تروریسم در جهان هستند و منافعشان با جنگ افروزی و فروش تسلیحات تأمین می‌شود، یک طنز جهانی است. لذا کشورهای منطقه بدانند عزتی که با پول و وابستگی به سایرین به دست آید، ذلت است و هرگز پایدار نخواهد ماند.

وی افزود: مشکلات و ناآرامی‌های سیاسی منطقه صرفاً توسط کشورهای منطقه قابل حل است و تجربه نشان داده است ورود دیگر کشورها به بهانه ایجاد امنیت و ثبات در هر منطقه‌ای جز بی‌ثباتی، تشنج، نا امنی، ارعاب و البته فروش میلیاردها دلار تجهیزات و سلاح‌های نظامی حاصلی نداشته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =