۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83400353
۰ نفر

برچسب‌ها

محمدخانی: تیم ملی فرصت مناسبی برای پوست اندازی دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال ایران گفت: ایران در بازی های مقدماتی جام ملتها و جام جهانی کار سختی را برای صعود پیش رو ندارد و این مسابقات بهترین زمان برای تغییر نسل و پوست اندازی در تیم ملی است.

ناصر محمدخانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به همگروهی ایران با تیم های هنگ کنگ، کامبوج، بحرین و عراق در مسابقات انتخابی جام ملتهای آسیا و جام جهانی گفت: فکر می کنم ایران و عراق کار راحت تری نسبت به سایر تیم ها دارند. در مجموع ما راحت از این گروه صعود خواهیم کرد و در این بازی ها به مشکلی بر نخواهیم خورد. البته نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت اما فکر نمی کنم سایر تیم ها بتوانند برای ما مشکل ساز باشند.

وی افزود: بازی های رسمی تیم ملی با ویلموتس آغاز شده و از این به بعد می توان عیار این مربی را سنجید.

پیشکسوت فوتبال ایران اضافه کرد: این بازی ها بهترین فرصت برای تغییر نسل در تیم ملی است. در اردو ها بهتر است بازیکنان جدید اضافه شوند و در کنار بازیکنان با سابقه تجربه بازی ملی را بدست آورند تا برای مسابقات نهایی و بازی های حساس پیش رو به مشکلی بر نخوریم.

وی در مورد شرایط پرسپولیس و تصمیم کالدرون برای کنارگذاشتن شایان مصلح و سروش رفیعی نیز گفت: هنگامی که هنوز تیم مربی ندارد و باشگاه بازیکن می گیرد، شرایط این چنینی پیش می آید. این موضوع هم بازی با شخصیت بازیکن است و هم برای باشگاه خوب نیست چرا که حالا پرسپولیس باید پول زیادی هم بابت این بازیکنان بدهد.

محمدخانی افزود: ما امیدواریم که کالدرون در پرسپولیس موفق شود اما اگر دیگر چنین مسائلی را شاهد نباشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =