همایون امیرزاده عضو شورای فرهنگی اجتماعی وزارت فرهنگ شد

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «همایون امیرزاده» را به عنوان عضو شورای فرهنگی اجتماعی این وزارتخانه منصوب کرد.

بر اساس اعلام روز چهارشنبه، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم سیدعباس صالحی خطاب به «همایون امیرزاده» آمده است: به استناد آیین نامه شورای فرهنگی اجتماعی وزارت متبوع، مصوب جلسه مورخ ٨ / ١١ / ١٣٩٧ شورای معاونان به عنوان عضو این شورا منصوب می شوید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه این حکم آورده است: انتظار می رود با حضور منظم در جلسات و اجرای مصوبات آن، این وزارتخانه را در تحقق اهداف آیین نامه یاد شده یاری فرمایید.

همایون امیرزاده از جمله مدیران فعلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که هم اکنون به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین مدیر قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات این وزارتخانه مشغول فعالیت است.

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی وظایف اجرایی و نظارتی در وزارتخانه از جمله رئیس هیأت رسیدگی به تخلفات ناشران، رئیس شورای نظارت و ارزشیابی نمایشگاه کتاب تهران را نیز تاکنون عهده دار بوده است.

وی همچنین پیش از این، چند سالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان هم بود، است. در کارنامه امیرزاده، فعالیت در عرصه خبرنگاری و مدیریت رسانه نیز دیده می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =