قدردانی استاندارو نمایندگان هرمزگان از خدمات ۲۹ ساله امام جمعه بندرعباس

بندرعباس- ایرنا- استاندار و مجمع نمایندگان هرمزگان انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در استان هرمزگان و امام‌جمعه بندرعباس را تبریک گفته و از خدمات ۲۹ ساله آیت‌الله غلامعلی‌نعیم آبادی در این جایگاه قدردانی کردند.

فریدون همتی استاندار هرمزگان، محمد آشوری رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان، حسین هاشمی تختی عضو مجمع نمایندگان، احمد مرادی عضو مجمع نمایندگان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی ذوالقدر عضو مجمع نمایندگان و ناصر شریفی عضو مجمع نمایندگان در پیام مشترکی انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر محمد عبادی زاده به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان‌هرمزگان و امام جمعه بندرعباس را تبریک گفتند.

این پیام که روز چهارشنبه منتشر شده است: انتصاب حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام‌جمعه بندرعباس با حکم رهبر معظم انقلاب‌اسلامی، موجب خوشحالی و رضایتمندی اقشار مختلف مردم متدین و انقلابی استان هرمزگان شد.

در ادامه این پیام مشترک اظهار شده است: استان هرمزگان سرشار از ظرفیت‌های متعدد از جمله در عرصه‌های فرهنگی، دینی و مذهبی و دارای مردمی ایثارگر، ولایتمدار، مومن و انقلابی است که در مقاطع مختلف تاریخی در این منطقه استراتژیک، نقش حساس خود را به خوبی ایفا کرده‌اند.

در این پیام افزوده است: انتصاب شایسته حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد عبادی زاده یکی از فرزندان برومند این استان و از چهره های برجسته حوزوی و دانشگاهی که دارای سوابق طولانی خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، بیانگر توجه و نگاه ویژه و قابل تقدیر مقام معظم رهبری در استفاده از نیروهای توانمند این استان در گام دوم انقلاب اسلامی است.

در این پیام اضافه شده‌است: مجموعه مدیریت عالی استان و مجمع نمایندگان هرمزگان مراتب قدردانی ویژه خود بابت این انتصاب را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام می‌دارد و ضمن تبریک به حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده، جهت همکاری همه جانبه با ایشان در موضوعات و مباحث مختلف در راستای تعالی و رشد همه جانبه استان هرمزگان اعلام آمادگی می‌کند.

پیام‌دهندگان در پایان آورده‌اند: همچنین از خدمات و تلاش‌های حضرت آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی در طول ۲۹ سال حضور در جایگاه مهم نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس که موجب تقویت استان در عرصه‌های مختلف شد، تشکر و قدردانی می‌کنیم، حضرت آیت‌الله نعیم آبادی در این مدت، نقش بی بدیل و پدرانه‌ای در راستای تقویت وحدت و همدلی در استان هرمزگان داشتند و برای این عالم بزرگوار آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ۱۳ آذر ۱۳۶۹ به سمت نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس منصوب شد.

وی با ۷۵ سال سن، تالیف ۷۸ جلد کتاب را در کارنامه خود دارد.

آخرین خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس ۲۱ تیرماه امسال به امامت آیت الله غلامعلی نعیم آبادی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده امام جمعه جدید بندرعباس نیز سابقه خدمت در کسوت امام جمعه قشم، مدیرکل اوقات وامور خیریه استان، استاد دانشگاه و حوزه علمیه و مدیرحوزه های علمیه هرمزگان را در کارنامه خود دارد.

‏۶۰۴۸/‏۹۸۸۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =