۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۴
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83400212
۰ نفر

برچسب‌ها

کالدرون: جدایی رفیعی و مصلح ناراحتم کرد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه جدایی سروش رفیعی و شایان مصلح موجب ناراحتی او شده است، گفت: با این حال، نقش و مسئولیتی دارم که باید آن‌را به عهده بگیرم.

«گابریل کالدرون» با اشاره به تصمیمش مبنی بر کنار گذاشتن رفیعی و مصلح از فهرست پرسپولیس، گفت: به پرسپولیس آمدم برای اینکه سعی کنم تا تیم دوباره قهرمان شود. پرسپولیس تیم خوبی دارد ولی برای اینکه پس از سه قهرمانی برای چهارمین بار پیاپی که در تاریخ فوتبال ایران سابقه نداشته است بتواند به این مهم دست پیدا کند، نیاز دارد که از این بهتر و قوی‌تر باشد. برای اینکه بتواند بهتر و قوی‌تر باشد باید بتواند بازیکنان جدیدی را جذب کند تا در کنار کار و تلاش بیشتر خود و حمایت بیشتر هواداران، به قهرمانی برسد. راه دیگری غیر از این نداریم.

وی افزود: این دو نفر یعنی حسین کنعانی زادگان و وحید امیری بازیکنان ثابت تیم ملی هستند، حضور این دو به طور حتم ما را قوی‌تر می‌کند ولی روال کار فدراسیون و قوانین بازی‌ها می‌گوید که باشگاه‌ها می‌توانند یک تعداد مشخصی از بازیکنان را در اختیار داشته باشند. به این ترتیب با آوردن این دو ملی پوش، به محدودیت قوانین فوتبال فدراسیون و لیگ رسیدیم و مجبور بودیم برای آنها جا خالی کنیم.

سرمربی سرخپوشان اضافه کرد: اگر به من بود دوست داشتم همه این بازیکنان از جمله رفیعی و مصلح را نگه دارم چون همگی بازیکنان خوبی هستند و هر جایی که بروند تاثیر خودشان را نشان می‌دهند. محدودیت در تعداد بازیکنان، من را در شرایط سختی قرار داد. باید بازیکنانی که به آنها علاقمند بودم را به خاطر این محدویت قوانین فدراسیون و سازمان لیگ، کنار می‌گذاشتم. من به هر جهت یک نقش و مسوولیتی دارم که آن را پذیرفته‌ام و باید به عهده بگیرم.

کالدرون افزود: در حال حاضر اعتقاد دارم کاری که انجام می‌دهم به نفع باشگاه و هواداران است. با وجود آنکه بعضی تصمیم‌ها مثل این، خود من را ناراحت می‌کند. رفیعی و مصلح بازیکنان خوبی بودند که من از آنها راضی بودم ولی در این مقطع نتوانستیم بیش از این در خدمتشان باشیم. برای آنها آرزو می‌کنم که موفق باشند.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی اردوی ۱۰ روزه خود را از روز چهارشنبه هفته گذشته در ترکیه برگزار کرد که روز گذشته سرمربی سرخپوشان نام سروش رفیعی و شایان مصلح را از فهرست سرخپوشان کنار گذاشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =