پیگیری تمرینات پرسپولیس در ترکیه با حضور تازه‌ وارد ها

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت صبح امروز را با حضور ملی پوشان تازه به اردو اضافه شده، برگزار کرد.

بازیکنان پرسپولیس تمرین نوبت اول امروز (چهارشنبه) را از ساعت ۱۰ به وقت محلی در زمین شماره یک کمپ کارتپه ترکیه زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.

تمرین امروز با حضور چهار ملی‌پوش تازه به اردو ملحق شده و پس از صحبت‌های گابریل کالدرون آغاز شد. محمد انصاری، محمد نادری، مهدی شیری و محمد امین اسدی اولین جلسه تمرینی خود را با بازیکنان انجام دادند.

بازیکنان به همراه کادر فنی، دویدن دور زمین را شروع کردند و بعد از آن، دوهای کوتاه و کارهای بدنسازی را در دستور کار قرار دادند.

سپس بازیکنان در گروه‌های چهار نفره برنامه بدنساز تیم را در حالت‌های مختلف با استفاده از کش‌های مخصوص و توپ‌های مدیسین بال در کناره‌های زمین انجام دادند و در ادامه، جاهای خود را با هم عوض می‌کردند.

دروازه‌بان جوانی که برای تست از تیم های پایه گالاتاسرای به جمع سرخپوشان اضافه شده بود، از امروز در تمرینات شرکت نخواهد داشت.

سپک تاکرا برای گلرها در برنامه بود و آنها دو به دو و تک به تک به این تمرین پرفشار روی آوردند.

علیرضا بیرانوند و محسن سیدی مربی دروازه بان های پرسپولیس در یک تیم و ابوالفضل درویش‌وند و رادو شوویچ در تیم دیگر، تمرینات ویژه بدنسازی را پیگری کردند. دروازه بان ها تمرینات پرفشار و توپ‌گیری از جناحین و از راه دور را به مورد اجرا گذاشتند.

برنامه‌های تاکتیکی و تیمی، بخش بعدی تمرین امروز بازیکنان بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

فوتبال هدفمند در یک گروه و سه تیم، مهیج‌ترین و مهم‌ترین تمرین امروز بود که با تاکید و انتقال نکات لازم از سوی کادر فنی برگزار شد.

فوتبال در دو سوم زمین با دو دروازه مرحله بعدی تمرین بود که پس از آن، بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم، بدن‌ها را با انجام حرکات کششی و نرمشی سرد کردند و راهی هتل شدند.

تیم فوتبال پرسپولیس در نوبت بعدازظهر هم به تمرین خواهد پرداخت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =