برپایی پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان ایران در اکسپوفارم آلمان

تهران-ایرنا- دومین پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان صادراتی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی در نمایشگاه ExpoPharm در آلمان برگزار می‌شود.

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه دارویی اکسپوفارم سوم تا ششم مهرماه امسال در شهر دوسلدورف آلمان برپا می‌شود و یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تجاری حوزه دارو در اروپا است.

نمایشگاه دارویی آلمان هر سال برگزار می‌شود و بیش از ۲۷ هزار نفر از آن بازدید می‌کنند، این نمایشگاه شامل چندین کنفرانس کلیدی، رویدادهای ویژه و بسترهای کسب و کار و تجارت است، این گردهمایی بین المللی، بزرگترین تولیدکنندگان و خریداران عمده دارو و همچنین برترین داروسازان را از سرتاسر جهان گرد هم جمع می‌کند تا آخرین نوآوری‌ها و سبک‌های داروسازی را ارائه دهند.

مهمترین محورهای این نمایشگاه شامل انواع شاخه‌های داروسازی، تجارت عمده دارو، محصولات مراقبت در منزل، تشخیص طبی و تجهیزات مربوطه، محصولات غذایی و رژیم غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، مبلمان و تجهیزات داروخانه و غیره می‌شود.

شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی می‌توانند تا ۳۰ تیرماه امسال برای ثبت نام در این نمایشگاه به آدرس اینترنتی www.hiradltd.com/expopharm2019 مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =