دانشگاه خوارزمی و سازمان ورزش بسیج تفاهم‌نامه امضاء کردند

تهران- ایرنا- دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی و سازمان ورزش بسیج مستضعفین با هدف ایجاد و توسعه همکاری های علمی - پژوهشی و اجرایی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه خوارزمی، امضای این تفاهم‌نامه به امضای علیرضا الهی رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی و مهدی میرجلیلی رییس سازمان ورزش بسیج مستضعفین رسید.

معرفی دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشکده به سازمان ورزش بسیج مستضعفین به منظور طرح کسر و جایگزین خدمت مقدس سربازی، طراحی و تدوین نظام پایش تندرستی کارکنان بسیج کشور، اجرای دوره های آموزشی و توانمندسازی کارشناسان و مدیران ورزشی از محورهای این تفاهم نامه ست.

همچنین از دیگر محورهای این تفاهم نامه برگزاری دوره های دانش افزایی مربیان بسیجی، امکان استفاده اعضای طرفین تفاهم نامه از امکانات ورزشی متقابل و همچنین همکاری در برگزاری همایش ها، سمینارها، جشنواره ها و کرسی های آزاد اندیشی است.

کارشناسی ارشد آموزش مهندسی در دانشگاه تهران برای نخستین بار

دانشگاه تهران برای اولین بار در کشور از مهرماه ۹۸ در مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش مهندسی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.

برنامه‌ریزی آموزش مهندسی در دانشگاه و صنعت، ساماندهی، مدیریت و نظارت بر اجرای بایسته برنامه‌های آموزشی، مستندسازی و مدیریت اطلاعات آموزش مهندسی و کنترل کیفیت برنامه‌های آموزش مهندسی از جمله اهداف راه اندازی این رشته به شمار می رود.

یادآوری می شود، پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی ارشد رشته آموزش مهندسی فقط در دانشکده فنی دانشگاه تهران انجام می شود.

دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره «IELTS» برگزار می‌کند

کالج بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره‌های آمادگی آزمون «IELTS»با سیستم آموزشی جدید برگزار می‌کند.

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه علوم پزشکی تهران، مشتاقان حضور در عرصه‌های بین‌المللی کار و تحصیل می دانند که پیش‌شرط مهم برای هرگونه اقدام و برنامه‌ریزی داشتن نمره در آزمون IELTS است. ازاین‌رو کالج بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیش از ۱۷۰ سال سابقه در حوزه‌های آموزش پزشکی، با معرفی روش منحصربه‌فرد ICCS علاقه‌مندان را به تضمینی یک‌باره و نتیجه محور دعوت می‌کند.

سیستم نوآور و حمایتگر ICCS شامل مجموعه‌ای از فرآیندهای آموزشی است که دستیابی به نمره هدف فرد را با یادگیری استاندارد زبان انگلیسی دنبال می‌کند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به سایت WWW.TUMScollege.com مراجعه و یا با تلفن ۶۱۹۸۱ تماس بگیرند.

همایش ملی مدیریت مصرف آب در دانشگاه تهران

دومین همایش ملی "مدیریت مصرف آب" با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت از ۱۹ تا ۲۱ آذر ماه سال جاری به همت انجمن آب و فاضلاب ایران در دانشگاه تهران برگزار می شود.

کاهش مصرف و ارتقای بهره‌وری آب، مدیریت پساب و مصرف، هوشمندسازی شبکه‌های آب، بهره‌برداری از تأسیسات آب و فاضلاب در شرایط بحرانی و مدیریت و بازیافت زهاب کشاورزی از جمله محورهای این همایش است.

تجهیز اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه تهران به بخش سنجش تراکم استخوان

مرکز سنجش تراکم استخوان به منظور بهره برداری دانشجویان، استادان و همچنین خانواده‌های دانشگاه تهران دستگاه سنجش تراکم استخوان Osteosys که یکی از به‌روزترین دستگاه‌های موجود در کشور است؛ در کلینیک فوق تخصصی ۱۶ آذر دانشگاه تهران نصب و راه‌اندازی کرد.

این دستگاه قابلیت پاسخ‌گویی به نیازهای هر یک از متخصصان ارتوپد، مغز و اعصاب، غدد، زنان، داخلی و جراحی به ویژه متخصصان اطفال و تغذیه را دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =