۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۱
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83400047
۰ نفر

برچسب‌ها

۲حادثه رانندگی درشرق سمنان ۲کشته و ۱۲ مصدوم برجا گذاشت

شاهرود - ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت : ۲ حادثه رانندگی در شهرستان میامی استان سمنان ۲کشته و ۱۲ مصدوم برجا گذاشت.

ناصر سلمانپور چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نخستین حادثه ساعت ۱۰ و ۵۷ دقیقه بین یک دستگاه خودروی سواری رانا و یک دستگاه نیسان در محور میامی -کالپوش حوالی دوراهی سنگ سوراخ روی داد.

وی افزود: در این حادثه یک دختر ۴ ساله و یک بانوی حدوداً ۲۸ ساله کشته شده و ۳مصدوم توسط آمبولانس اورژانس ری آباد، ۲ مصدوم توسط هلال احمر به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود و یک مصدوم هم توسط اورژانس گرمه به درمانگاه گرمه جاجرم اعزام گردیدند.

سلمانپور از وقوع یک حادثه رانندگی دیگر هم در ساعت ۱۱ و ۲۹ دقیقه در حوالی روستای دشت شاد بخش کالپوش میامی خبر داد و گفت: در این حادثه یک دستگاه وانت پیکان و یک دستگاه خودروی سواری پژ و۴۰۵ با هم برخورد کردند که ۶تن مصدوم شدند.

وی گفت: ۲مصدوم این حادثه توسط آمبولانس روستای نام نیک، ۲مصدوم هم توسط آمبولانس روستای حسین آباد و ۲مصدوم نیز توسط مردم به درمانگاه حسین آباد کالپوش منتقل شدند.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۴۰ کارشناس در ۱۵پ ایگاه جاده ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.
۷۳۵۷/‏۶۱۶۷

اخبار مرتبط