۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۰
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 83400045
۰ نفر

برچسب‌ها

سمینار داوران جودوی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- سمینار آموزشی داوران جودوی خراسان رضوی به منظور هماهنگی داوران جودوی شهرهای مختلف این استان به میزبانی مشهد برگزار شد.

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی روز چهارشنبه در حاشیه این سمینار به خبرنگار ایرنا گفت: این سمینار آموزشی با حضور بیش از ۱۰۰ داور فعال جودو از شهرهای مختلف استان برگزار شد که ۷۰ نفر از آنها مرد و ۳۰ نفر هم زن هستند.
احمد امیرفخریان افزود: آشنایی با آخرین قوانین جهانی داوری جودو از اهداف برگزاری این دوره آموزشی بود که با تدریس مجتبی توکلی مسئول و دبیر کمیته داوران هیات استان خراسان رضوی و دارنده درجه داوری بین المللی A قاره ای جودو و A جهانی کوراش همراه بود.

وی ادامه داد: ۱۵۰ داور مرد و ۵۰ داور زن در درجات سه، دو، یک و ممتاز جودو در خراسان رضوی فعال هستند و مهری مهرپور و آذر دلقندی دو داور بین المللی زن و حسین محمودی و حمید علیزاده دو داور بین المللی مرد این استان از ظرفیتهای این خطه در این رشته هستند.
او با اشاره به شرایط مطلوب داوری استان خراسان رضوی در کشور افزود: می کوشیم با تقویت این حوزه و برگزاری دوره های بازآموزی و میزبانی دوره های ارتقای درجه در بخش داوری بانوان کوراش، جوجیتسو، دفاع شخصی و نیز رشته قزاق کورس که به تازگی به هیات ملحق شده است به رشد قابل قبولی درسطح کشور برسیم.
چهار هزار مرد و هزار زن ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته‌های جودو، جوجیتسو و کوراش در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند.
۷۵۰۵/۱۹۲۲

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =