۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
کد خبرنگار: 962
کد خبر 83400044
۰ نفر

برچسب‌ها

رونق صنعت و معدن کرمان نیازمند جذب نیروهای جوان است

کرمان - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: نظر به اینکه این سازمان هم اکنون با حجم بالای نیروهای در شرف بازنشستگی مواجه است ، صدور مجوز جذب نیروی جدید و کارآمد از سوی دولت موجبات رونق در این حوزه را به دنبال خواهد داشت .

به گزارش ایرنا، مهدی حسینی نژاد روز چهارشنبه در نشست استاندار کرمان با اعضای شورای اسلامی شهر انار افزود: از سال ۹۳ تاکنون ۸۰ نیروی این سازمان بازنشسته شده اند و دولت اجازه جذب نیروی جدید را نداده است.

وی اظهار داشت: برای انتقال نیرو به تمام دستگاه های اجرایی فراخوان داده شده تا یک فرد واجد شرایط اهل انار برای اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان انتخاب شود و تا رفع این مشکل، مسائل صنعت و معدن و تجارت انار از طریق رفسنجان پیگیری شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: ۲۸۰ معدن شن و ماسه در استان کرمان وجود دارد و اختیار تصمیم گیری برای معادن شن و ماسه شهرستان ها به فرمانداران واگذار شده است.

وی ادامه داد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان آمادگی کمک برای توسعه معادن ماسه بادی و شن و ماسه توسط شهرداری انار را دارد.

محمدمهدی بلوردی مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان نیز در این نشست گفت: فضای سبز برای اجرای طرح گردشگری در اختیار شهرداری انار قرار می گیرد

فرماندار انار نیز در این نشست با بیان اینکه اعتبارات خرید ماشین آلات مناسب آتش نشانی با وجود پیگیری ها تامین نشده است گفت: اعتبار خرید این ماشین آلات از محل اعتبارات مدیریت بحران استان کرمان پرداخت شود.

علی زهرودی افزود: آتش نشانی انار علاوه بر فضای شهری، محور ارتباطی مهریز - انار را نیز پوشش می دهد.

۷۴۲۰/‏۳۰۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =