۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
کد خبرنگار: 2668
کد خبر 83399871
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ واحد تولیدی در ایلام پلمب شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل استاندارد ایلام گفت: بازرسان و ناظران این اداره کل در جریان بازرسی از واحد های تولید فراورده های مشمول استادارد اجباری، ۶ نوع واحد تولیدی بتن و شن و ماسه را به دلیل نقض قوانین استاندارد در شهر ایلام پلمب کردند.

مهناز همتی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این واحدهای تولیدی بتن آماده و شن و ماسه در شهرستان های ایوان و مهران به دلیل نداشتن پروانه استاندارد و عدم رعایت استانداردها پلمپ و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی افزود: استاندارد سازی محصولات و تولیدات مصالح ساختمانی ضروری بوده و باید در زمینه معرفی واحدهای تولید بتن آماده غیر استاندارد در سطح استان اقدامات لازم انجام گیرد.
مدیرکل استاندارد ایلام یادآور شد: شاخص کیفیت ساختمان‌ها را می توان بر حسب نوع سازه و کیفیت مصالح ساختمانی به کار رفته در آن‌ها مورد ارزیابی قرار داد و این مهمترین عامل مقاومت و ایستایی ساختمان‌ها در مقابل عوامل خارجی و تهدیداتی مانند زلزله است.
همتی، هرگونه تولید و عرضه مصالح ساختمانی غیراستاندارد را خیانت در حق مردم و مصرف کنندگان برشمرد و گفت: اداره کل استاندارد استان ایلام با جدیت و بدون کمترین اغماض، با متخلفان و تولید کنندگان محصولات فاقد کیفیت برخورد می‌کند.
۱۲۶ واحد تولیدی فعال استان زیر پوشش اداره کل استاندارد ایلام قرار دارد.

۳۰۳۲/‏۶۰۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =