۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۶
کد خبرنگار: 2048
کد خبر: 83399859
۰ نفر
محدودیت ترافیکی جاده‌های شمال در تعطیلات پایان هفته

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه (۲۸ تیر) تا ۲ بامداد روز شنبه ( ۲۹ تیر) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راهها تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه (۲۶ تیر) تا ساعت ۶ روز شنبه (۲۹ تیر) از جاده های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و جاده تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع است.

البته تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه (۲۸ تیر) تا ۲ بامداد روز شنبه (۲۹ تیر) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

در جاده هراز نیز تردد همه انواع تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از جاده هراز ممنوع است.

در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب یا جنوب به شمال جاده‌های هراز و کرج - چالوس اعمال خواهد شد.

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۸ تیرماه در جاده آستارا- اردبیل و بالعکس فوق ممنوع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =