۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۹
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 83399845
۰ نفر

برچسب‌ها

مهاجم برزیلی صنعت نفت آبادان از این تیم جدا شد

آبادان - ایرنا - عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: جاناتان بالوتلی مهاجم برزیلی فصل گذشته تیم صنعت نفت آبادان از این تیم جدا شد.

مظفر شاملی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بالوتلی که فصل گذشته در تیم صنعت نفت آبادان موفق به زدن پنج گل شده بود پس از پایان قراردادش از این تیم جدا شد.

وی افزود: شرایط بودجه تیم صنعت نفت آبادان در فصل آینده به گونه ای است که توان خرید بازیکن خارجی را ندارد و تمامی بازیکنان خارجی فصل گذشته این تیم جدا شدند.

عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: بالوتلی در نیم فصل دوم لیگ برتر در فصل گذشته یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان نفت آبادان بود و با درخشش وی در هفته های پایانی نتایج خوبی بدست آوردیم.

شاملی تصریح کرد: امسال بدلیل کمبود بودجه اردوی بیرون از خانه هم نداریم و حضور در تورنمنت وحدت که به میزبانی تهران برگزار می شود هنوز مشخص نیست زیرا توان مالی برای هزینه پرداخت هتل را نداریم.

امیدواریم وزارت نفت و سازمان منطقه آزاد اروند نگاه ویژه تری به تیم صنعت نفت آبادان داشته باشند زیرا با شرایط فعلی کسب نتیجه در لیگ برتر امکان پذیر نیست.

نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از ۱۹ مرداد ماه سال جاری آغاز می شود.

۷۱۰۴/‏۶۰۶۸

برچسب‌ها