سامانه جدید نوبت دهی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه فعال شد

تربت حیدریه- ایرنا- مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه  از راه اندازی سامانه جدید نوبت دهی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

سیدمهدی حسینیان روز چهارشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به مشکلات کاربری و نبود برخی از قابلیت های کلیدی در سامانه نوبت دهی قبلی، دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه سامانه نوبت دهی جدید را نصب و راه اندازی کرده است.

وی افزود: از جمله مزایای این طرح، امکان پرداخت مبلغ خدمات از طریق درگاه الکترونیکی تمام بانک ها، قابلیت رزرو و لغو نوبت، برگشت مبلغ، مشاهده تمام سوابق نوبت دهی توسط بیمار، رابط کاربری مدرن و قوی و از همه مهمتر امکان ارتباط با سامانه سرویس نظام ارجاع و پرونده الکترونیکی بیمار است.

او ابراز امیدواری کرد که مراجعه کنندگان از این پس با استفاده از این سامانه به راحتی بتوانند به پزشک مورد نظر خود مراجعه و روند درمانی شان را پیگیری کنند.

حسینیان افزود: سامانه جدید نوبت دهی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به آدرس اینترنتی http://nobat.thums.ac.ir قابل استفاده اقشار مختلف مردم است.

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در حوزه جغرافیایی شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به ۳۵۰ هزار نفر از ساکنان این شهرستانها در نیمه جنوبی خراسان رضوی خدمات ارائه می‌دهد. این دانشگاه ۱۹۰ تخت در بیمارستان ۹ دی تربت حیدریه و ۲۰ تخت در بیمارستان مه ولات دارد.

تربت حیدریه در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

۷۰۷۹/۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =