۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۳
کد خبرنگار: 1423
کد خبر: 83399595
۰ نفر

برچسب‌ها

انفجار مواد محترقه باعث قطع عضو نوجوان بدره ای شد

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان بدره گفت: نوجوان 14ساله ای که در حال ساخت مواد محترقه غیر قانونی در منزل خود بود، دچار قطع عضو از ناحیه مچ دست چپ شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ عزت اله متین فر روز چهارشنبه اظهار کرد: روز گذشته طی تماس شهروندان بدره ای با مرکز 110 مبنی بر انفجار در یکی از منازل شهر، بلافاصله گروهی از ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: بر اساس بررسی کارشناسان انتظامی، بی احتیاطی نوجوان ساکن شهرستان بدره جهت ساخت و توزیع مواد محترقه در منزل خود و عدم آشنایی با ساخت مواد شیمیایی در مجاورت هوای گرم منجر به انفجار این مواد شده است.
متین فر با بیان اینکه این بی احتیاطی منجر به قطع عضو نوجوان 14ساله از ناحیه مچ دست چپ شد، یادآور شد: برابر بررسی ها این نوجوان مواد محترقه را از طریق فضای مجازی در یکی از استان های کشور تهیه کرده بود.
فرمانده انتظامی شهرستان بدره گفت: والدین ضمن نظارت، کنترل و حساسیت بیشتر نسبت به فرزندان خود در جهت ورود به فضای مجازی، چنانچه مورد مشکوکی را مشاهده کردند، بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی 110تماس بگیرند.

7172/6034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =