۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۳
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83399581
۱ نفر
سقوط بالابر جان جوان زنجانی را گرفت

زنجان - ایرنا - جوان ۲۲ ساله زنجانی بر اثر سقوط بالابر و آسیب و صدمات شدید وارده جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: یک جوان ۲۲ ساله بر اثر سقوط بالابر در یکی از مناطق شهر زنجان از نواحی مختلف بدن به شدت مصدوم و قبل از انتقال به بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مختار شیرمحمدی، افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سقوط بالابر در یکی از محله‌های شهر زنجان ماموران برای بررسی بیشتر موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه در تحقیقات و بررسی‌های اولیه به عمل آمده از سوی پلیس، مشخص شد این پسر جوان خانواده بر اثر سقوط بالابر جان خود را از دست داده که در این خصوص پرونده تشکیل شد، اظهار داشت: نکات ایمنی در ساخت و سازها باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

کشف ۲۵ تن گندم و ۱۹ هزار لیتر سوخت قاچاق

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: مقدار ۲۵ تن گندم قاچاق در مسیر ارتباطی شهرستان خدابنده به بیجار از سوی ماموران انتظامی خدابنده کشف و ضبط شد که راننده کامیون به عنوان متهم دستگیر شد.

سردار رحیم جهانبخش، افزود: ۱۹ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت سفید نیز از یک دستگاه کامیون تانکردار دانگ فنگ توسط ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان زنجان، کشف و ضبط شد.

وی اظهار داشت: این میزان سوخت از استان آذربایجانغربی به مقصد استان های مرکزی بارگیری شده بود و راننده با بارنامه جعلی و تحت پوشش پوکه معدنی، نسبت به قاچاق اقدام کرده بود که با درایت پلیس در دام قانون گرفتار آمد.

سردار جهانبخش ارزش ریالی این میزان سوخت قاچاق را ۱۳۰ میلیون ریال ذکر کرد و افزود: در این رابطه پرونده تشکیل و متهم دستگیر شده پس از تکمیل به مراجع قضایی معرفی شد تا مورد اعمال قانون قرار گیرد.

وی تصریح کرد: پلیس با سودجویان و فرصت طلبانی که به صورت غیرمجاز و خارج از شبکه اقدام به جابجایی کالا و ارز می کنند برخورد قاطع قانونی به عمل می آورد و در صورت مشاهده و کشف، هیچ اغماضی نیز نخواهد شد.

۶۰۸۴/‏۶۰۸۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =