۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۷
کد خبرنگار: 2588
کد خبر: 83399567
۰ نفر
تئاتر "دن کامیلو" در مراغه به روی صحنه رفت

مراغه- ایرنا- نمایش تئاتر "دن کامیلو" نوشته کوروش نریمانی و به کارگردانی بهزاد سیاه در تالار صوفی مراغه به روی صحنه رفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: این تئاتر در زمینه اجتماعی بوده که با هنرمندی بازیگران توانمند این شهرستان در حال اجراست.

احمد دادرس فاض افزود: این نمایش، شخصیتی به نام "پپونه" دوچرخه ساز دهکده را روایت می کند که در انتخابات شهرداری حزب کمونیست شهرشان به عنوان شهردار دهکده انتخاب شده و در این میان رقابت او با "دن کامیلو" کشیش منفعت طلب روستا و اتفاقات بین آنها با تولد فرزند پپونه داستان را وارد مرحله جدید می کند.

وی ادامه داد: نمایش "دن کامیلو" سعی دارد فضای سیاسی آن دوران را به تصویر کشیده و با بهره گیری از مایه طنز و پرداختی محکم، مخاطب خویش را به تفکر وادار سازد.

وی گفت: بازیگران این نمایش تئاتر را هادی افتخارزاده، بهرام حسن بابایی، مهدی زایر، حامد جودی، فرید احدی، آلتان نادری و مهسا نقی زاده تشکیل می دهند.

وی افزود: این نمایش را مهرزاد سیاه و مجتبی بخشایشی به عنوان منشی صحنه، علی ولایی به عنوان دستیار کارگردان، خدیجه علیزاده به عنوان نورپرداز، حامد جودی به عنوان انتخاب موسیقی، عزیز فتحی نسلیان به عنوان روابط عمومی و بهنام رزاق فامیان به عنوان طراح عکس و تیزر همراهی می کنند.

وی اضافه کرد: این نمایش تا آخر تیرماه همه روزه از ساعت ١٩ در محل تالار صوفی (پشت کتابخانه عمومی) به روی صحنه می رود.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

۷۴۸۷/‏۵۱۸